Генсек ОПЕК вважає передчасним посилення скорочення видобутку нафти, не зважаючи на зниження цін

Генсек ОПЕК вважає передчасним посилення скорочення видобутку нафти, не зважаючи на зниження цін

Баркіндо переконаний, що рівень виконання угоди до кінця року перевищить 136%

Генсек ОПЕК вважає передчасним посилення скорочення видобутку нафти, не зважаючи на зниження цін
Мухаммед Баркіндо
фото www.flickr.com/photos/157659636@N03/47704557821

ОПЕК вважає передчасним посилювати скорочення видобутку нафти, незважаючи на зниження цін. Про це сказав глава організації Мухаммед Баркіндо в інтерв'ю агентству ТАСС.

«Я вважаю, що передчасно про це говорити, враховуючи, що ми зовсім недавно зустрічалися в Абу-Дабі (засідання міністерського моніторингового комітету ОПЕК + 13 вересня – ред.). Ми тільки що увійшли в IV квартал і чекаємо нашу міністерську зустріч в грудні. Тому зараз ми будемо стежити за виконанням рішення моніторингового комітету про повне виконання умов щодо скорочення видобутку», – сказав він.

За його словами, учасники угоди ОПЕК + про скорочення видобутку сфокусовані на повному дотриманні квот і рівень виконання угоди до кінця року перевищить 136%.

При цьому генсек ОПЕК зазначив, що волатильність на ринку нафти не пов'язана з рівнем попиту і пропозиції і роботу угоди ОПЕК + ускладнює геополітика.

Баркіндо також прокоментував атаки на нафтові об'єкти Саудівської Аравії.

«Члени ОПЕК залишаються вірними своїм власним зобов'язанням, і ніхто не сумнівається в тому, що Саудівська Аравія здатна відновити поставки. Так що немає ніяких доказів того, що будь-яка з наших країн-членів намагалася скористатися цією невдалою ситуацією», – заявив він.

Очільник ОПЕК переконаний, що попри боротьбу зі змінами клімату, світ і надалі потребуватиме нафти».

«Згідно з прогнозом ОПЕК, споживання нафти до 2040 року в світі виросте на 33%, або на 14 млн барелів на добу, що призведе до споживання майже 112 млн барелів нафти в добу. Попит вже зараз перетинає позначку 100 млн барелів. Жоден джерело енергії не здатний задовольнити його в поодинці, не кажучи вже про майбутнє», – пояснив він.

Нагадаємо: раніше цього місяця стане відомо, що Еквадор покине Організацію країн-експортерів нафти (ОПЕК) з 1 січня 2020 року через фінансові проблеми.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло