Українська «зелена» енергетика за 9 місяців отримала понад 2 млрд євро інвестицій

Українська «зелена» енергетика за 9 місяців отримала понад 2 млрд євро інвестицій

Загальна потужність відновлюваної електроенергетики зросла у 2 рази лише за 9 місяців

Українська «зелена» енергетика за 9 місяців отримала понад 2 млрд євро інвестицій
Фото: pixabay.com

Більше 2 млрд євро інвестовано у понад 2500 МВт нових потужностей альтернативної електроенергетики, введених в Україні за 9 місяців цього року. Про це повідомив керівник Держенергоефективності Сергій Савчук.

За цей період встановлено понад 2000 МВт –  сонячних електростанцій (СЕС), майже 400 МВт – вітроелектротанції (ВЕС), близько 120 МВт – СЕС домогосподарств (за 6 місяців), 24 МВт – біогазові установки, 13 МВт – об’єкти малої гідроенергетики та 4 МВт – об’єкти на біомасі.

Крім цього, завдяки зазначеним новим об’єктам загальна потужність відновлюваної електроенергетики зросла у 2 рази лише за 9 місяців: із близько 2300 МВт станом на кінець 2018 року до близько 5000 МВт станом на 1 жовтня 2019 року.

Українська 	«зелена» енергетика за 9 місяців отримала більше 2 млрд євро інвестицій

«Такі швидкі темпи введення об’єктів, які генерують «чисту» електроенергію, дозволять виконати міжнародні зобов’язання та досягти мети Національного плану дій із відновлюваної енергетики до 2020 року у частині електроенергетики»,- написав Савчук.

Нагадаємо: каомпанія UDP Renewables ввела в промислову експлуатацію сонячну електростанцію (СЕС) «Порт-Солар» потужністю 8,6 МВт.

З 1 жовтня 2019 року встановлено «зелений» тариф на електричну енергію, вироблену за допомогою сонячних електростанцій (СЕС) приватних домогосподарств з потужністю до 30 кВт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті