Трамп заявив, що США розробляють настільки потужну зброю, «що навіть важко повірити»

Трамп заявив, що США розробляють настільки потужну зброю, «що навіть важко повірити»

США розвивають і оновлюють свої ядерні озброєння, розповів президент

Трамп заявив, що США розробляють настільки потужну зброю, «що навіть важко повірити»
фото Twitter @realDonaldTrump

Президент США Дональд Трамп розповів, що Сполучені Штати займаються розробкою такої потужної нової зброї, «в яку навіть важко повірити». Про це він заявив під час спілкування з журналістами, стенограма розмови опублікована на сайті Білого дому.

«У нас зараз розробляється потужна нова зброя. У нас є зброя, в яку ніхто не може повірити. Деякі з них (зразків озброєння – ред.) ми показуємо, деякі ми не показуємо», – сказав Трамп.

Також він повідомив, що США відремонтували і відродили свої ядерні озброєння, атомні підводні човни. «Ми будуємо підводні човни, подібних яким ніхто з них ніколи не уявляв, навіть найбільші генії. Сподіваємося на Бога, що нам ніколи не доведеться їх використовувати», – заявив президент США.

Ця заява сказана ним у контексті відповіді на запитання про відведення американських військ із Сирії. За його словами, США більше не хочуть витрачати гроші на ведення далеких безрезультатних воєн, і що настав час «повернути своїх хлопців додому».

«Ми витрачаємо величезні суми грошей. Я можу вам сказати, дві країни, які найбільше розчаровані тим, що ми виводимо війська, – це Китай і Росія. Тому що їм подобається, що ми загрузли там (в Сирії – ред.) і просто спостерігаємо і витрачаємо величезні суми грошей замість того, щоб витрачати ці кошти на нарощування своїх сил», – сказав Трамп.

Нагадаємо, на  початку жовтня Ердоган оголосив про готовність нанести авіа удар по сирійських курдах – союзниках США, яких Анкара вважає терористами. Вашингтон відмовився від участі у спільній військовій операції. Пізніше стало відомо, що США виводять свої війська з Сирії.

У вівторок повітряні сили Туреччини завдали удару по сирійських курдах.

Напередодні Трамп пригрозив «зруйнувати і знищити» економіку Туреччини, якщо вона вторгнеться в Сирію.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло