Гонконгська біржа відкликала пропозицію про поглинення Лондонської за $39 млрд

Гонконгська біржа відкликала пропозицію про поглинення Лондонської за $39 млрд

До цього LSE відхилила пропозицію HKEX

Гонконгська біржа відкликала пропозицію про поглинення Лондонської за $39 млрд
фото www.flickr.com/photos/82579500@N03/12424748374

Гонконгська біржа (HKEX) у вівторок відкликала пропозицію про поглинання Лондонської біржі (London Stock Exchange Group , LSE) за $39 мільярдів, не зумівши переконати керівництво LSE підтримати крок, який міг привести до трансформації двох глобальних гігантів фінансових послуг. Про це повідомляє Reuters.

Раптова пропозиція про поглинання, висунута в минулому місяці, ставила під загрозу план LSE про покупку постачальника фінансової інформації Refinitiv за $27 мільярдів. Пропозиція HKEX вимагала від LSE відмовитися від покупки Refinitiv.

«Не дивлячись на величезний обсяг роботи і обговорень з широким колом регуляторів і масштабні обговорення з акціонерами, рівень залученості LSEG змусив нас прийти до висновку, що продовження прагнення до об'єднання двох бізнесів не відповідатиме найкращим інтересам наших власних акціонерів», – написав у блозі глава HKEX Чарльз Лі.

Акції Hong Kong Exchanges and Clearing закрилися підйомом на 2,3%. Папери LSE подешевшали на 6,1%.

Як повідомлялось, у липні стало відомо про те,що Лондонська фондова біржа (LSE) веде переговори про купівлю Refinitiv Holdings Ltd за $27 млрд. Придбання Refinitiv, як зазначається, зможе пом’якшити удар по LSE через волатильність ринку, яка очкується, якщо Британія вийде з ЄС без угоди до 31 жовтня.

Нагадаємо: 11 вересня Hong Kong Exchanges & Clearing зробила пропозицію Лондонській фондовій біржі (LSE) про об'єднання.

За кілька днів LSE відхилила пропозицію про злиття з HKEX, вирішивши дотримуватись раніше запланованої покупки аналітичної групи Refinitiv.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті