Захворіло у світі
18,601,795
Померло у світі
702,045
Вилікувалось у світі
11,178,978
Захворіло в Україні
75,490
Померло в Україні
1,788
Вилікувалось в Україні
41,527
Samsung розробляє версію Android для німецьких військових

Samsung розробляє версію Android для німецьких військових

ОС буде більше адаптована до несприятлвих обставин в районі бойових операцій

Samsung розробляє версію Android для німецьких військових
фото DR

Група Samsung розробляє спеціальну версію операційної системи Android для смартфонів за дорученням міністерства оборони Німеччини. Програма для телефонів німецьких військовослужбовців буде створена у співпраці з німецькою компанією blacknet, повідомив Samsung на спеціалізованій виставці в галузі інформаційної безпеки it-sa в Нюрнберзі, пише Deutsche Welle.

«Необхідні у військових цілях електронні прилади будуть обладнані складними, але інтуїтивно використовуваними системами управління даними і мовного управління, щоб забезпечити їх експлуатацію навіть у несприятливих обставинах в районах бойових операцій», – йдеться в заяві.

При цьому в створенні нової операційної системи підвищеної безпеки на базі Android для військових буде застосована система мобільної безпеки Samsung Knox. Вона дозволяє актуалізувати програми для мобільних пристроїв, зокрема, без використання Google. Крім того, Samsung Knox надає всеосяжний захист від шкідливих програм.

У травні німецький тижневик Der Spiegel повідомив про отримання солдатами бундесверу нових службових смартфонів Samsung S8 без доступу в інтернет. Це повʼязано з «посиленими вимогами безпеки в сфері IT», повідомила виданню представник Міноборони ФРН.

Службові смартфони відключили від Мережі через загрозу отримання сторонніми доступу до внутрішньої комунікації через неперевірені програми та інші шляхи передачі даних. За кілька місяців, за даними Der Spiegel, було видано близько 16 тисяч таких телефонів.

Нагадаємо, Google попередив про нову вразливість для мільйонів смартфонів на Android.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті