Захворіло у світі
6,014,117
Померло у світі
367,627
Вилікувалось у світі
2,538,227
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
У Києві нагородили компанію за розробку біорозкладного матеріалу для пакування
Реклама

У Києві нагородили компанію за розробку біорозкладного матеріалу для пакування

Нагородження відбулося під час проведення другого хакатону з кругової економіки – Circular Economy Hackathon – заходу, що об'єднує молодих українських винахідників та відповідальний бізнес

У Києві нагородили компанію за розробку біорозкладного матеріалу для пакування

У Києві вже вдруге відбувся хакатон з кругової економіки – Circular Economy Hackathon. Це захід, який об'єднує молодих українських винахідників та відповідальний бізнес. Молочна компанія «Галичина» традиційно стала партнером заходу. Спеціальну нагороду від «Галичини» в рамках Circular Economy Hackathon отримала компанія BIOC за розробку біорозкладного матеріалу для пакування. Слід відзначити, що ВІОС також отримала і головну нагороду заходу – 100 тисяч гривень для реалізації проекту.

У Києві нагородили компанію за розробку біорозкладного матеріалу для пакування

Катерина Конащук, Олексій Пантєлєєв та Дмитро Малигін – команда спеціалістів компанії ВІОС. Вони тривалий час працювали над дослідженням проекту біопластику і вже винайшли проект спеціальних гранул з біопластику. В їхній основі лежить кукурудзяний крохмаль, а також полімолочна кислота та домішки. При модифікації матеріалу ці елементи дозволяють отримати спеціальні гранули, які можуть з легкістю замінити пластикові, при виробництві будь-якого пакування.

У Києві нагородили компанію за розробку біорозкладного матеріалу для пакування

«Поки що були проведені перші тестування і точно винайдені формули для одноразового посуду та пакетування. У нас залишається час на подальший розвиток та дослідження, тож ми сподіваємося, що певні формули будуть знайдені і для інших видів пакетування. Всі продукти будуть біорозкладні до молекулярного рівня та не зашкодять нашому середовищу. Хочемо зазначити, що Україна – аграрна країна, ми експортуємо багато кукурудзи до Європи. Це можливість розробити продукт з доданою вартістю, а саме упаковку, створити виробництва та залучити локальний персонал для розвитку цього проекту», – зазначає компанія ВІОС.

За словами спеціалістів, нагальна потреба в цьому продукті назріла не лише в Україні, але й у світі. Адже пакетування дуже засмічує наше середовище.

У Києві нагородили компанію за розробку біорозкладного матеріалу для пакування

«Компанія «Галичина», як одна з лідерів молочної галузі України, активно працює над своєю екологічною політикою та шукає альтернативи пластику в упаковці. Готові підтримувати та інвестувати в перспективні рішення. Ми розуміємо масштаби проблеми галузі, тому підтримуємо екологічні ініціативи громадських організацій та активістів, маркуємо своє упакування і закликаємо сортувати сміття та здавати пластик на переробку», – зазначила бренд-менеджер МК «Галичина» Олена Полякова.

Довідка про компанію

Молочна компанія «Галичина» – одне з найбільших молочних підприємств в Україні, розташоване на Львівщині. Компанія заснована у 1998 році. На сьогодні є одним з лідерів із виробництва кисломолочної продукції та одним із найбільших виробників йогуртів в Україні.

Продукцію компанії «Галичина» можна придбати у всіх регіонах України. 98% сировини підприємство отримує з фермерських господарств, що забезпечує високий вміст білка, якісні показники молока та виготовленої продукції. 40% молока є із Карпатського краю, а саме з Івано-Франківської та Львівської областей. Решта – з Волинської, Тернопільської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької областей.

Завод молочної компанії «Галичина» оснащений сучасним європейським обладнанням: Tetra Pak (Швеція), ALFA LAVAL (Швеція), GЕА (Німеччина), Оbrам (Польща), ТEWES-BIS (Польща), ТEWES-KLIMA (Польща).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті