Захворіло у світі
6,382,952
Померло у світі
380,318
Вилікувалось у світі
2,731,342
Захворіло в Україні
24,823
Померло в Україні
735
Вилікувалось в Україні
10,440
ПриватБанк судитиметься з заводом Коломойського через пікети

ПриватБанк судитиметься з заводом Коломойського через пікети

Банку довелось евакуювати своїх співробітників, тепер ПриватБанк вимагає компенсації у 700 000 грн

Цей матеріал також доступний російською
ПриватБанк судитиметься з заводом Коломойського через пікети
фото www.flickr.com/photos/166102065@N05/32307960328

ПриватБанк вимагатиме в суді у Нікопольського заводу феросплавів відшкодування збитків від евакуації більш ніж 300 співробітників Центру підтримки клієнтів банку у зв’язку із багатоденним пікетом. Про це повідомляє пресслужба банку.

В повідомленні зазначається, що через багаторазове перевищення пікетниками максимально допустимого в місті рівня шуму, а також численних загроз працівникам банку з боку пікетувальників 10 жовтня банк задовольнив заяви понад 300 співробітників контакт-центру про негайну евакуацію служби в офіс з нормальними умовами роботи. Витрати на проведення евакуації і додаткове облаштування робочих місць склали понад 700 000 грн.

Також ПриватБанк зажадав від організаторів пікету відшкодування збитків, пов'язаних з неможливістю безперебійного виконання своїх обов'язків працівниками служби інкасації банку.

Прес-служба банку повідомила і про направлену мерії міста Дніпра заяву від понад  1500 співробітників банку з вимогою скасувати дозвіл на проведення пікету через значне перевищення пікетниками максимально допустимого в місті рівня шуму, неодноразово зафіксованого відповідними службами, що негативно впливає на здоров'я і почуття людей.

Нагадаємо: 20 вересня кілька сотень працівників Нікопольського заводу феросплавів влаштували пікет біля будівлі головного офісу ПриватБанку в Дніпрі з вимогою погасити заборгованість по зарплатах працівникам заводу.

До цього, 6 вересня, НЗФ достроково виконав зобов’язання перед Національним банком за мировою угодою від 28 серпня 2019 року, погасивши заборгованість ПриватБанку за кредитом рефінансування в сумі, що дорівнює ринковій вартості заставного майна заводу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті