Захворіло у світі
18,812,355
Померло у світі
707,704
Вилікувалось у світі
11,360,595
Захворіло в Україні
76,808
Померло в Україні
1,819
Вилікувалось в Україні
42,524
НКРЕКП змінила тарифи на транспортування нафти компанією «Укртранснафта»

НКРЕКП змінила тарифи на транспортування нафти компанією «Укртранснафта»

Передбачається зміна тарифів у три етапи до жовтня 2021 року

Цей матеріал також доступний російською
НКРЕКП змінила тарифи на транспортування нафти компанією «Укртранснафта»
Фото: УНІАН

Національна комісія регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) сьогодні, 11 жовтня, ухвалила постанову про зміну тарифів на транспортування нафти оператора нафтотранспортної системи України компанії «Укртранснафта» у три етапи до жовтня 2021 року. Про це повідомляє БізнесЦензор.

За повідомленням компанії «Укртранснафта», «на першому етапі тариф на прокачку нафти із морських терміналів для споживачів України: за маршрутом МНТ «Південний» – Кременчуцький НПЗ складе 147,08 грн за 1 тонну (без ПДВ) замість 154,21 грн».

Прокачування  ПЗД «Одеса» – Кременчуцький НПЗ у період з 1 жовтня 2019 до 30 вересня 2020 буде коштувати 132,13 грн за тонну (без ПДВ) замість 144,31 грн.

Тариф на транспортування нафти з моря ґрунтується на підставі гарантованих обсягів прокачування, які складуть не менше 1,2 млн тонн\рік.

«Це дозволить переглянути рівень зростання тарифів по двох напрямках у бік зменшення  порівняно із проектним зростанням. Перерахунок за іншими чотирма маршрутами не проводився», – зазначається в повідомленні «Укртранснафти».

Нові тарифи на транспортування нафти набудуть чинності після публікації рішення нацрегулятора у виданні «Урядовий кур’єр».

Як писав Mind раніше, «Укртранснафта» та «Укртатнафта» підписали договір про збільшення обсягів транспортування нафти. Контракт укладено щодо прокачування до 1,2 млн тонн\рік нафти за умовами ship-or-pay.

Також повідомлялося , що у вересні прокачування нафти на НПЗ досягло максимуму за останні 4,5 роки. Компанія «Укртранснафта» продовжує надолужувати обсяги, що було спричинено призупинкою роботи нафтопроводу «Дружба» у квітні-травні 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті