Захворіло у світі
12,984,811
Померло у світі
570,375
Вилікувалось у світі
7,156,925
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Затримані у США Фруман та Парнас працювали на Фірташа – Reuters

Затримані у США Фруман та Парнас працювали на Фірташа – Reuters

Американські бізнесмени протягом кількох місяців працювали на українського олігарха

Затримані у США Фруман та Парнас працювали на Фірташа – Reuters
Дмитро Фірташ
фото www.flickr.com/photos/77257813@N02/6925248791

Затримані в США бізнесмени Лев Парнас і Ігор Фруман, яких пов'язують з адвокатом Дональда Трампа Рудольфом Джуліані, працювали на українського олігарха Дмитра Фірташа. Про це повідомляє Reuters.

Зокрема, Парнас працював перекладачем для адвокатів, що представляють інтереси Фірташа.

Але до того, як офіційно стати частиною юридичної команди українського бізнесмена, Парнас і Ігор Фруман працювали на Фірташа «в невизначеній якості».

Джерела видання зазначили, що бізнесмени працювали на українського олігарха протягом кількох місяців.

Крім того, за їхніми словами, Фірташ фінансував діяльність обох чоловіків, утім жодних деталей суми або послуг,за які вони отримували кошти, не уточнили.

В коментарі виданню Джуліані розповів, що Парнас та Фруман за останні два місяця приїздили до Відня від двох до шести раз, мету цих поїздок адвокат Трампа не розкрив.

Незадовго до затримання Парнас заявив, що Фірташа «підставили прокурори і дипломати США».

«Вони затримали невинну людину, Дмитра Фірташа, і намалювали його таким собі поганим мафіозним хлопцем, яким він явно не є. Це один з найчесніших бізнесменів. Неймовірний бізнесмен», – сказав тоді Парнас і додав, що, Фірташ став жертвою «угруповання, яке було причетне до замовчування корупції Джо Байдена і його сина в Україні. Залучені ті ж люди. Ті ж персонажі».

Парнас не захотів розповідати, що саме він робив для Фірташа, за його словами, з такими питаннями варто звертатися до юристів олігарха.

Нагадаємо: 10 жовтня у США заарештували бізнесменів Ігоря Фрумана і Льва Парнаса, які були клієнтами й наближеними особами адвоката й екс-мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані. Фруман й Парнас допомагали йому у справах, пов'язаних з Україною.

Як повідомляли ЗМІ, Фірташ використовує скандал навколо України та США в оскарженні рішення про його екстрадицію з Відня у Вашингтон. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті