МЗС України направило ноту протесту Туреччині через зустріч Ердогана з кримськими депутатами

МЗС України направило ноту протесту Туреччині через зустріч Ердогана з кримськими депутатами

Досі Анкара відмовлялася офіційно зустрічатися з російськими «депутатами від Криму»

МЗС України направило ноту протесту Туреччині через зустріч Ердогана з кримськими депутатами
фото РИА Новости

Міністерство закордонних справ України направило ноту протесту Туреччині і викликало посла у зв’язку з візит в країну російської делегації для зустрічі з президентом країни Реджепом Тайіпом Ердоганом. До складу делегації в тому числі входять «депутати від Криму» Наталія Поклонська і Руслан Бальбек, передає Європейська правда.

«Інформація про зустріч президента Ердогана з політиками, незаконно обраними на окупованій території України, викликає занепокоєння. Україна вже направила ноту протесту Туреччині через цю зустріч. Посла Туреччини в Україні запрошено в МЗС», – повідомили в зовнішньополітичному відомстві.

Нагадаємо, в складі російської делегації, яку урочисто прийняв президент Туреччини Ердоган, перебували два «депутати Держдуми» від анексованого Криму Наталя Поклонська і Руслан Бальбек.

Досі Анкара відмовлялася на офіційному рівні зустрічатися з особами, що представляють анексований Крим.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло