Лілія Ротенберг вийшла зі складу бенефіціарів ТРЦ Ocean Plaza

Лілія Ротенберг вийшла зі складу бенефіціарів ТРЦ Ocean Plaza

Кінцевими бенефіціаром «ІС «Либідь» стала кіпрська «Оушен Плаза Проджект»

Цей матеріал також доступний російською
Лілія Ротенберг вийшла зі складу бенефіціарів ТРЦ Ocean Plaza
Фото: УНІАН

Дочка російського бізнесмена Аркадія Ротенберга Лілія вийшла зі складу бенефіціарів ТРЦ Ocean Plaza. Про це йдеться у відповідних даних на сайті Opendatabot.

Власник столичного торгово-розважального центру (ТРЦ) Ocean Plaza, ТОВ «Інвестиційний союз «Либідь», в вересні 2019 року внесло зміни до переліку бенефіціарних власників в держреєстрі.

Згідно з інформацією у Opendatabot, кінцевими бенефіціаром «ІС «Либідь» стала кіпрська «Оушен Плаза Проджект». 

До цого там значилися Лілія Ротенберг (дочка російського бізнесмена Аркадія Ротенберга), а також громадяни Швейцарії Андреа та Сюзанна Валлабга. Однак серед бенефіціарів залишився Джейпракаш Валлабга. 

Лілія Ротенберг також у вересні перестала значитися засновником ТОВ «Авангард-Віларт» (власник 100% статутного капіталу «ІС «Либідь»).

Крім того на сайті компанії «ТПС Нерухомість» зникла інформація про наявність в портфелі ТРЦ Ocean Plaza і зменшилася загальна площа об'єктів в управлінні компанії до 700 000 кв. м (раніше вказувалося 900 000 кв. м).

Нагадаємо: у квітні цього року девелопер Вагіф Алієв заявив, що до осені цього року має намір придбати один із найбільших торгово-розважальних центрів Києва – Ocean Plaza.

Детальніше про ситуацію навколо Ocean Plaza читайте у матеріалі Mind «У кого більше: Вагіф Алієв кинув виклик Томашу Фіалі «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію