У Полтаві запрошують на «Форум соціального партнерства: громади і газовидобуток»
Партнерський матеріал

У Полтаві запрошують на «Форум соціального партнерства: громади і газовидобуток»

Форум об’єднає представників влади, газовидобувного сектору, місцевих громад та експертів галузі

У Полтаві запрошують на «Форум соціального партнерства: громади і газовидобуток»
Фото shutterstock

19 листопада 2019 року в Полтавському краєзнавчому музеї (вул. Конституції, 2, Полтава) пройде захід для представників влади, газовидобувного сектору, місцевих громад та експертів галузі. Реєстрація учасників починається о 10:00.

У програмі Форуму соціального партнерства: громади і газовидобуток передбачено три панелі. 

Перша присвячена стратегії держави в газовидобувному секторі – досягненню енергонезалежності. Учасники обміркують перші кроки нового уряду в реформуванні галузі та залученні нових інвесторів. Спікери окреслять роль Полтавського регіону в збільшенні видобутку газу в країні. 

Під час другої панелі обговорять співпрацю громад і газовидобувних підприємств на Полтавщині. У фокусі уваги – децентралізація ренти та її використання для добробуту місцевого населення. Керівники територіальних громад та представники газовидобувних підприємств поділяться своїм досвідом успішної співпраці. 

Підсумкова частина форуму присвячена звітності компаній за міжнародними стандартами EITI, екологічним аспектам діяльності та якісній підготовці нових кадрів.

Форум пройде за партнерської підтримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Асоціації газовидобувних компаній України, Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні (ЕІТІ), проєкту «Ефективне управління державними фінансами» (GIZ), громадської організації «Нова енергія» та міжнародного фонду «Відродження». Генеральний медіа-спонсор – аналітичне видання «Mind.ua».

Стратегія України незмінна: ми прямуємо до енергонезалежності. І на цьому шляху важлива активна співпраця та партнерство влади, представників газовидобувного сектору, експертів галузі, місцевих громад і кожного окремого громадянина. З цією метою на Полтавщині й проводять Форум соціального партнерства: щоб почути, як живе регіон та розвивається галузь, обговорити співробітництво громад і газовидобувників, поділитися досвідом та планами на майбутнє.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію