Захворіло у світі
19,705,715
Померло у світі
728,129
Вилікувалось у світі
11,967,286
Захворіло в Україні
80,949
Померло в Україні
1,897
Вилікувалось в Україні
43,972
Річард Бренсон продемонстрував костюми, в яких туристи полетять у космос

Річард Бренсон продемонстрував костюми, в яких туристи полетять у космос

На презентації в Нью-Йорку були створені умови невагомості

Річард Бренсон продемонстрував костюми, в яких туристи полетять у космос
virgingalactic.com

Мільярдер і засновник Virgin Galactic Річард Бренсон особисто продемонстрував на собі одяг, у якому космічні туристи в недалекому майбутньому полетять у космос, повідомляє компанія на своєму сайті.

Компанія Under Armor стала технічним партнером Virgin Galactic щодо виготовлення космічного одягу. Обидві компанії представили спільно розроблену систему космічного одягу для астронавтів Virgin Galactic, яка складається з базового шару, скафандра, взуття, тренувального костюма і куртки. Це перша така колекція, створена спеціально для космічних туристів.

«Virgin Galactic поставила перед нами захоплююче завдання створити перший в світі комерційний скафандр, – зазначив глава Under Armor Кевін Планк. – Наша команда зробила унікальний поворот в класичному скафандрі, використовуючи як існуючі, так і нові технології, щоб створити космічний одиг для майбутнього».

У розробці одягу брали участь лікарі, інструктори космонавтів, пілоти й інженери.

Колекція була продемонстрована на вертикальному подіумі з увімкненою системою невагомістю. А головною «моделлю» став сам Річард Бренсон. Він був у тому скафандрі, який має намір одягнути на перший комерційний космічний політ Virgin Galactic, підкреслила компанія.

Наголошується, що для кожного туриста буде зшитий індивідуальний комплект одягу. Виходячи з «традицій минулого», костюм буде прикрашений прапором країни, громадянином якої є космічний турист. З внутрішнього боку костюма буде прозора кишеня «для фотографії коханих, які буквально опиняться близько до серця».

Нагадаємо, Boeing інвестує в компанію Бренсона з космічного туризму $20 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті