Німецька Lidl інвестує понад $19 млрд в економіку Великобританії

Німецька Lidl інвестує понад $19 млрд в економіку Великобританії

Інвестиції будуть направлені в сільське господарство Британії

Німецька Lidl інвестує понад $19 млрд в економіку Великобританії
фото Shutterstock

Німецька компанія Lidl, власник однойменної мережі супермаркетів, заявила про намір інвестувати понад $19 млрд в британське аграрне виробництво протягом наступних 5 років, повідомляє Retail Gazette. Інвестиції будуть скеровані постачальникам компанії.

При цьому німецький ритейлер оголосив про те, що хоче закуповувати всі 100% м'яса птиці на фермах Великобританії. Крім того, компанія обіцяла збільшити продажі британського м'яса, птиці і свіжих овочів більш ніж на 10% протягом року. Нові інвестиції є частиною стратегії зростання компанії.

Представники заявили, що її нові довгострокові проекти дають постачальникам впевненість. Це дозволяє їм інвестувати в майбутнє і створювати нові робочі місця.

У червні компанія оголосила про інвестиції в британське сільське господарство обсягом $637 млн протягом п'яти років, щоб відкрити нові магазини по всій столиці. Зовсім недавно стало відомо про плани зростання у Великому Манчестері і Шотландії, а також про відкриття великого складу в Шотландії. Також компанія презентувала нову програму підтримки молодих фермерів.

«Оскільки наш бізнес продовжує зростати, нам важливо, щоб постачальники теж продовжували рости разом з нами, – сказав комерційний директор Lidl GB Райн МакДоннелл. – Наші інвестиції – це ключ до того, щоб розширюватися разом з нами. Довгострокові партнерські відносини з фермерами важливі в умовах економічної нестабільності».

Частка Lidl на ринку за останній рік збільшилася до 6%.

Нагадаємо, британці витратили 4 млрд фунтів на те, щоб запастися їжею і ліками в очікуванні Brexit.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті