Захворіло у світі
6,800,604
Померло у світі
396,591
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
«Укртрансгаз» збільшив потужності для імпорту газу з Польщі

«Укртрансгаз» збільшив потужності для імпорту газу з Польщі

Компанія завершила роботи з підключення нової технологічної ділянки трубопроводу-перемички на компресорній станції «Комарно»

«Укртрансгаз» збільшив потужності для імпорту газу з Польщі
фото utg.ua

«Укртрансгаз» завершив комплекс будівельно-монтажних робіт з підключення нової технологічної ділянки трубопроводу-перемички на компресорній станції «Комарно» (Львівська область). Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що проведення тестового пуску в реверсному режимі, що стане фінальним етапом завершенням робіт на об’єкті, планується до кінця жовтня.

Оновлена конфігурація лінійної частини газопроводу дозволить транспортувати блакитне паливо як в аверсному, так і в реверсному режимах між Україною та Польщею. Реконструкція збільшить потужність та маневреність транспортування і допоможе забезпечити надійне і безперебійне проходження опалювального сезону 2019/2020, повідомляє «Укртрансгаз».

КС «Комарно» задіяна у транспортуванні газу через кордон Україна – Польща. Модернізація технологічної трубопровідної обв’язки компресорної станції дозволить суттєво підвищити маневреність та надійність функціонування ГТС у разі припинення транзиту російського газу з 1 січня 2020 року. Проектна потужність модернізованої ділянки складатиме 15 млн куб. м на добу в аверсному режимі та 18 млн куб. м на добу в реверсному режимі з Польщі.

Нагадаємо: тристоронні переговори між представниками України, Росії та ЄС про можливість продовження транзиту газу через територію України після того, як в кінці 2019 року завершиться чинний транзитний контракт, пройшли 19 вересня у Брюсселі, однак завершилися без підписання жодних документів.

Більше про переговори можна дізнатись із матеріалу Mind «Тепліше, тепліше»: що нового в газовому діалозі між Україною та РФ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті