«Газпром» почав заповнювати газом першу нитку «Турецького потоку»

«Газпром» почав заповнювати газом першу нитку «Турецького потоку»

Комерційна експлуатація газопроводу має початися до кінця 2019 року

«Газпром» почав  заповнювати газом першу нитку «Турецького потоку»
фото www.flickr.com/photos/moscow-live/21972822079

«Газпром» почав заповнення газом першої нитки «Турецького потоку». Про йдеться в повідомленні компанії-оператора газопроводу South Stream Transport B.V, передає Reuters.

Перша нитка Турецького потоку призначена для поставок газу на внутрішній ринок Туреччини, друга – для поставок газу в ЄС.

«Заповнення другої нитки природним газом почнеться після того, як буде закінчено заповнення першої нитки», – наголошується в повідомленні.

Комерційна експлуатація газопроводу за графіком повинна початися до кінця 2019 року.

Будівельні роботи на приймальному терміналі в Туреччині зараз знаходяться в завершальній стадії. Оператор турецької газотранспортної мережі Botas паралельно виконує комплекс заходів з будівництва першого сухопутної ділянки, щоб з'єднати Турецький потік і газотранспортну мережу Туреччини.

Спільне підприємство «Газпрому» і Botas реалізує другий, транзитний, сухопутну ділянку для подачі газу в європейські країни.

Нагадаємо: директор департаменту стратегії та розвитку бізнесу компанії «Оператор ГТС України» Сергій Макогон раніше заявив, що запуск газопроводу «Турецький потік», який постачатиме російський газ із Росії до Туреччини через Чорне море, призведе до майже повної зупинки транзиту газу через Україну по південному напрямку до Туреччини і до зниження транзитної виручки України.

Як повідомлялось, Путін заявив, що газ по газопроводу «Турецький потік» потече в Туреччину вже до кінця 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло