Уряд просить ВР передбачити в бюджеті 1 млрд грн для виплати зарплат шахтарям

Уряд просить ВР передбачити в бюджеті 1 млрд грн для виплати зарплат шахтарям

Одночасно проводиться аудит усіх державних шахт

Уряд просить ВР передбачити в бюджеті 1 млрд грн для виплати зарплат шахтарям
Фото: УНІАН

Уряд ініціює внесення змін до закону про державний бюджет на 2019 рік для передбачення 1 млрд грн на виплату зарплат шахтарям, а також для погашення існуючої заборгованості. Про це, відповідаючи на запитання народних депутатів під час «години запитань до уряду» повідомив перший заступник міністра енергетики  та захисту довкілля Віталій Шубін, передає кореспондент Mind.

«12 жовтня 2019 року уряд схвалив виділення 1 млрд грн на виплату заробітної плати та погашення заборгованості перед шахтарями. Урядом ініційовано внесення змін до закону про державний бюджет на 2019 рік за статтею «Реструктуризація вугільної галузі». Я сподіваюсь, що законопроект буде підтримано комітетом та… прошу вас, народні депутати, підтримати цей законопроект», – сказав заступник міністра».

Крім того він повідомив, що міністерством розпочато «аудит всіх державних шахт». «Наразі ми з’ясовуємо які можливі перспективи розвитку галузі», – зазначив Шубін.

З відповідною пропозицією Уряд вже виступав 14 жовтня. Схвалені урядом зміни будуть невідкладно передані на розгляд Верховної Ради з проханням якомога швидше їх розглянути і підтримати.

Раніше повідомлялось, що борг по зарплаті перед шахтарями буде погашений з коштів, що передбачались на модернізацію шахт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію