Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Уряд запропонував виділити 1 млрд грн на виплату заробітної плати шахтарям

Уряд запропонував виділити 1 млрд грн на виплату заробітної плати шахтарям

Схвалені урядом зміни будуть невідкладно передані на розгляд Верховної Ради

Уряд запропонував виділити 1 млрд грн на виплату заробітної плати шахтарям
Олексій Гончарук
Фото: Кабмін

Кабінет Міністрів схвалив зміни до Державного бюджету на 2019 рік, якими виділив 1 млрд грн на виплату заробітної плати шахтарям. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Схвалені урядом зміни будуть невідкладно передані на розгляд Верховної Ради з проханням якомога швидше їх розглянути і підтримати.

Кабінет Міністрів також доручив НАК «Нафтогаз України», «Українська залізниця», «Укрпошта» та іншим ключовим центральним органам виконавчої влади провести детальний аналіз та аудит своїх балансів, балансів своїх дочірніх підприємств та заснованих ними суб’єктів господарювання та визначитись щодо доцільності утримання надлишкового майна з урахуванням стратегічних планів розвитку.

Майно, яке буде визначене як надлишкове, або непрофільне для діяльності – продати, або здати в оренду за ринковою ціною у прозорий спосіб через ProZorro.Продажі.

Також уряд ухвалив низку кадрових змін.

Так, Артема Янчука звільнено з посади державного секретаря Міністерства охорони здоров'я України, Леоніда Євдоченка з посади Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Віталія Петрука з посади голови Державного агентства з управління зоною відчуження та оголосив конкурс на зайняття зазначеної посади.

Тимчасове виконання обов'язків голови Державного агентства з управління зоною відчуження покладено на  Володимира Фещенка, який обіймав посаду заступника голови.

Крім того, уряд звільнив з посади першого заступника голови Державної екологічної інспекції  Ігоря Яковлєва та тимчасово поклав виконання обов'язків голови на  Віктора Канцурака. 

Уряд також звільнив  Андрія Кравченка з посади заступника голови Державного агентства рибного господарства.

Уряд також оголосив конкурс на посадуголови Державної регуляторної служби та вніс зміни до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

Нагадаємо: колишній депутат Верховної Ради від «Батьківщини» Олексій Рябчин став заступником міністра енергетики та захисту навколишнього середовища. Крім нього, ще одну посаду заступника міністра отримав Роман Абрамовський, який в 2015 році кілька місяців був заступником міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті