Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
Credit Suisse почне стягувати платню з багатих клієнтів за вклади у швейцарських франках

Credit Suisse почне стягувати платню з багатих клієнтів за вклади у швейцарських франках

Нововведення наберуть чинності наступного року

Credit Suisse почне стягувати платню з багатих клієнтів за вклади у швейцарських франках
фото www.flickr.com/photos/quirrow/32856279190

 Credit Suisse почне стягувати плату з заможних клієнтів з великими грошовими депозитами в швейцарських франках. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що з фізичних та юридичних осіб буде стягуватись ставка в розмірі -0,75% від залишку грошових коштів у понад 2 млн швейцарських франків ($2,02 млн). Клієнтів із вкладами менше зазначеної суми нововведення не стосуватиметься.

Ставка в розмірі -0,85% буде встановлена за вкладами юридичних осіб на суму понад 10 млн франків.

Нові правила наберуть чинності з 1 січня для індивідуальних клієнтів та з 15 листопада для бізнес-клієнтів.

Видання повідомляє, що конкурент Credit Suisse, UBS в липні заявив, що буде стягувати ставку -,075% на депозити понад 2 млн франків, в той час як Postfinance знімає комісію з приватних клієнтів з вкладами понад 500 000 франків.

«Як і інші банки, Credit Suisse вводить негативні процентні ставки для клієнтів з дуже великими вкладами в швейцарських франках, – йдеться в заяві банку. – Причиною цього є постійна негативна від’ємна ставка».

Швейцарський національний банк (SNB) стягує негативну ставку в розмірі -0,75% з січня 2015 року з депозитами, які розміщуються комерційними банками в центральному банку. Це є одним з інструментів, які SNB використовує для стримування апетиту інвесторів до швейцарського франка.

Багато економістів очікують, що SNB знизить процентну ставку в наступному році, щоб запобігти подальшому зміцненню валюти-притулку, що може завдати шкоди економіці Швейцарії, яка залежить від експорту.

Нагадаємо: на початку цього року трьох колишніх банкірів Credit Suisse Group заарештували в Лондоні за участь у змові з держкомпаніями в Мозамбіку та шахрайській схемі, завдяки якій було викрадено $2 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті