Захворіло у світі
20,456,016
Померло у світі
745,600
Вилікувалось у світі
12,663,206
Захворіло в Україні
84,548
Померло в Україні
1,970
Вилікувалось в Україні
45,686
Кабмін повернув Держаудитслужбу під керівництво Мінфіну

Кабмін повернув Держаудитслужбу під керівництво Мінфіну

Найближчим часом її буде реформовано

Кабмін повернув Держаудитслужбу під керівництво Мінфіну
фото www.facebook.com/DASU2016

Кабінет Міністрів повернув Державну аудиторску службу під керівництво Міністерства фінансів. Про це повідомила у Facebook міністр фінансів України Оксана Маркарова.

«Кабмін своїм рішенням після більш ніж 3 років повернув Державну аудиторську службу під керівництво Мінфіну, – написала вона та додала, що служба «повертається додому» з понеділка.  

Маркарова також зазначила, що служба найближчим часом «буде реформована в невеликий, але дуже потужний орган фінансового інспектування та аудиту з акцентом на державні компанії і місцеві бюджети без дублювання функцій Рахункової палати та внутрішніх аудиторів головних розпорядників».

Державна аудиторська служба була створена 28 жовтня 2015 року на базі Державної фінансової інспекції. Основними завданнями Держаудитслужби є: забезпечення формування й реалізації державної політики у сфері державного фінансового контролю; здійснення державного фінансового контролю, спрямованого на оцінку ефективного, законного, цільового, результативного використання та збереження державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів; досягнення економії бюджетних коштів; надання у передбачених законом випадках адміністративних послуг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті