Захворіло у світі
6,800,604
Померло у світі
396,591
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
Трамп заявив, що його президентство коштувало йому $2-5 млрд

Трамп заявив, що його президентство коштувало йому $2-5 млрд

ЗМІ повідомляють, що жодних доказів того, що Трамп втратив мільярди з тих пір, як став президентом, немає

Трамп заявив, що його президентство коштувало йому $2-5 млрд
фото www.flickr.com/photos/gageskidmore/8567828196

Президент США Дональд Трамп сказав в понеділок, що президентство обійшлося йому в $2-5 млрд, які він би заробив, якби продовжував керувати своїм бізнесом, замість того, щоб йти в політику, проте не навів жодних доказів своїх слів. Про це повідомляє Reuters.

У той же час Трамп сказав журналістам, що «якби мені довелося зробити це знову, я б зробив це, тому що кому яка різниця, якщо ти можеш собі це дозволити, яка різниця?».

Видання пише, що жодних доказів того, що Трамп втратив мільярди з тих пір, як став президентом, немає. Його власний капітал становить $3,1 мільярда і не змінився в порівнянні з минулим роком, повідомив журнал Forbes в березні.

Після аналогічної заяви Трампа в серпні Forbes написав: «Трамп не втрачає від $3 до $5 млрд. Його дохід навіть близько не $3 млрд».

Зазначається, що хоча особистий капітал Трампа протягом останнього року залишається на одному рівні, він піднявся в списку найбагатших людей світу за версією Forbes, оскільки десятки інших підприємців терпіли фінансові невдачі, в той час як активи американського президента в нерухомості краще утримували позиції.

На відміну від інших президентів США останніх років, Трамп відмовився публікувати податкову декларацію, вступивши в боротьбу з Конгресом і судами, щоб зберегти в таємниці інформацію про свої фінанси.

Трамп в понеділок, 22 жовтня, також висловив невдоволення тим, що йому довелося відмовитися від проведення саміту G7 в червні на своєму гольф-курорті Trump National Doral в Майамі.

Ідея проведення саміту в готелі піддалася різкій критиці з боку як демократів, так і республіканців, які сказали, що це створює враження, що Трамп отримує вигоду з перебування на посаді президента.

Трамп відмахнувся від конституційного положення, яке забороняє президентам і законодавцям отримувати прибуток від перебування на посаді.

«Втратив я $2 мільярди, $5 мільярдів або менше, це нічого не змінює. Мені все одно, – підкреслив він. – Я роблю це для країни. Я роблю це для народу».

Він також сказав, що провів би саміт G7 в Doral безкоштовно для американських платників податків, але тепер буде шукати інші варіанти.

«Я не думаю, що це буде так само цікаво чи так само добре» – сказав Трамп.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті