Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
WeWork перейде під контроль SoftBank – WSJ

WeWork перейде під контроль SoftBank – WSJ

Японська компанія сплатить $3 млрд за викуп акцій у працівників, інвесторів та засновника Адама Нойманна

WeWork перейде під контроль SoftBank – WSJ
фото www.flickr.com/photos/southbeachcars/41615901825

Рада директорів мережі коворкінг WeWork схвалила угоду з SoftBank, за підсумками якої японська компанія отримає контрольний пакет її акцій. Про це повідомляє The Wall Street Journal із посиланням на людей, знайомих з цим рішенням.

Відповідну пропозицію японської компанії затвердило керівництво ради директорів, відхиливши конкурентну пропозицію від JPMorgan Chase & Co.

Згідно з умовами угоди, SoftBank з часткою 29% викупить у Ньюмана акції на загальну суму близько $1 млрд. Також компанія надасть йому $500 млн в кредит на погашення боргів перед JPMorgan і заплатить $185 млн в якості відступних.

В результаті Ньюман повинен буде покинути раду директорів, розповіли джерела. Однак він збереже частку в WeWork і залишиться спостерігачем в раді директорів.

Після невдалого IPO компанії загрожує криза ліквідності: гроші у неї можуть закінчитися вже через кілька тижнів. Тому WeWork знадобилося терміново знайти кошти на продовження діяльності.

Мережа WeWork існує з 2010 року. У січні WeWork була оцінена в $47 млрд. Виходячи з цієї оцінки The Wall Street Journal називала компанію найдорожчим стартапом в США.

Нагадаємо: на початку цього місяця стало відомо, що після провалу спроби компанії вийти на IPO оцінка WeWork знизилась з $47 млрд до менш, ніж $3 млрд

Більше про те,що відбувалось із WeWork та чому компанія «здешевшала» удвічі можна дізнатись із матеріалу Mind «Хиткий простір: чому мережа коворкінгів WeWork відклала ІРО на $47 млрд».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті