Захворіло у світі
5,512,055
Померло у світі
346,612
Вилікувалось у світі
2,246,900
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
Все більше американців підтримують імпічмент Трампа – опитування

Все більше американців підтримують імпічмент Трампа – опитування

46% опитаних висловились за імпічмент, 40% - проти

Все більше американців підтримують імпічмент Трампа – опитування
фото www.flickr.com/photos/mikefritcherphotography/36350979170

Все більше незалежних респондентів підтримують імпічмент президента США Дональда Трампа – їх кількість зросла на три процентних пункти з минулого тижня. Про це свідчать результати опитування Reuters / Ipsos.

Крім того, більше американців повідомили, що не схвалюють те, як президент справляється із зарубіжними погрозами.

Опитування, проведене 18-22 жовтня, показало, що громадська думка продовжує змінюватися на тлі хвилі новин, пов'язаних з проведеним Конгресом розслідуванням в межах процедури імпічменту і рішенням Трампа вивести війська з півночі Сирії.

В цілому 46% американців сказали, що підтримують імпічмент, 40% – що проти.

Рівень підтримки імпічменту серед республіканців і демократів за тиждень майже не змінився, але різко виріс серед незалежних респондентів – групи людей, які не відносять себе ні до республіканців, ні до демократів і не віддають перевагу будь-якій з партій при голосуванні.

Серед незалежних респондентів 45% сказали, що підтримують імпічмент, 32% – що проти. Це найвищий рівень підтримки більш ніж за рік.

Опитування проводилось онлайн англійською мовою на всій території США. У ньому взяли участь 4 083 людини, в тому числі 1 773 демократа, 1 542 республіканця і 447 незалежних респондентів. Похибка становить 5 процентних пунктів.

Наприкінці вересня спікер Палати представників Конгресу США демократ Ненсі Пелосі оголосила про початок офіційного розслідування в рамках процедури імпічменту президента Трампа в зв'язку зі скандалом, який почався після публікацій The Washington Post і The New York Times про можливий тиск Трампа на президента Зеленського під час липневої телефонної розмови.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті