Промислове виробництво в Україні у вересні 2019 року скоротилося на 1,1%

Промислове виробництво в Україні у вересні 2019 року скоротилося на 1,1%

В цілому за підсумками дев'яти місяців 2019 року обсяг промвиробництва в Україні залишився на рівні аналогічного періоду минулого року

Этот материал также доступен на русском
Промислове виробництво в Україні у вересні 2019 року скоротилося на 1,1%
Фото: pixabay.com

Промислове виробництво в Україні у вересні 2019 року скоротилося на 1,1% в порівнянні з вереснем 2018 року. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат).

Держстат уточнює, що з корекцією на ефект календарних днів промислове виробництво у вересні 2019 року до вересня 2018 року знизилося на 1,3%, тоді як в серпні – на 1,6%.

Згідно зі статистикою падіння було зафіксовано як у добувній та переробній промисловості – на 1,2%, так і в постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря – на 1%.

Держстат вказує, що по відношенню до попереднього місяця промислове виробництво у вересні зросло на 1,7%, але з урахуванням сезонного фактора відбулося його скорочення на 0,1%.

В цілому за підсумками дев'яти місяців 2019 року обсяг промвиробництва в Україні залишився на рівні аналогічного періоду минулого року.

Нагадаємо: в Уряді зафіксували зниження виробництва у порівнянні з даними минулого місяця. Індекс виробництва за січень-серпень становить 2,8%, у попередньому звіті за січень-липень фіксували індекс 3,7%. Зростання ВВП також зменшилось з 4% до 3,6%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті