Безос за добу втратив близько $7 млрд
Якщо котирування акцій Amazon продовжить падати, він поступиться Біллу Гейтсу першим місцем в списку найбагатших людей світу,

Найбагатша людина світу, генеральний директор Amazon Джефф Безос за останню добу втратив близько $7 млрд. Про це повідомляє CNBC.
У четвер, 24 жовтня, Amazon відзвітував про прибуток у III кварталі. Результати розчарували інвесторів, що призвело до падіння котирувань компанії на 6,6%. Для Безоса, якому належать 57,6 млн акцій Amazon, таке падіння означає втрату $6,9 млрд, підрахував телеканал.
Якщо котирування Amazon продовжать падати, Безос може поступитися Біллу Гейтсу першим місцем в списку найбагатших людей світу, відзначає телеканал .
На момент публікації стан Безоса оцінювалося в $111 млрд, Гейтса – в $107 млрд.
Розрив між Безос і Гейтсом скоротився влітку, після того як гендиректор Amazon розлучився з дружиною. При розлученні Маккензі Безос отримала близько 19,7 млн акцій Amazon, що дозволило їй потрапити в список найбагатших людей світу. Зараз вона займає там 21-й рядок з $ 35,8 млрд.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].