Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Фонд держмайна отимає 100% акцій ОГХК для подальшої приватизації

Фонд держмайна отимає 100% акцій ОГХК для подальшої приватизації

Капітальні інвестиції у ОГХК за останні чотири роки склали понад 1,2 млрд грн, інвестиції у обладнання та спецтехніку - майже 400 млн грн

Фонд держмайна отимає 100% акцій ОГХК для подальшої приватизації
Олександр Гладушко
Фото:прес-служба ОГХК

Фонд державного майна України (ФДМУ) затвердив передачу 100% акцій «Об’єднаної гірничо-хімічної компанії» від Мінекономрозвитку під власне управління для подальшої приватизації. Про це повідомляє прес-служба ОГХК.

«Це стало наступним кроком у напрямку запланованого урядом продажу компанії на відкритому аукціоні. На час приватизації майно та всі акції ОГХК мають знаходитись під управлянням ФДМУ та на рахунках відомства», – коментує в.о. голови правління Об’єднаної гірничо-хімічної компанії Олександр Гладушко. 

На думку керівника ОГХК, до ФДМУ товариство переходить з суттєвими надбаннями. За останні 2-3 роки, які ОГХК перебувала під керівництвом Мінекономрозвитку, було модернізовано виробничі фонди обох філій – «Вільногірський ГМК» та «Іршанський ГЗК» та отримала новий поштовх до розвитку. 

Капітальні інвестиції за останні чотири роки склали понад 1,2 млрд грн, інвестиції у обладнання та спецтехніку  – майже 400 млн грн. Вартість активів компанії з часу заснування до 2018 року збільшилася в більше ніж в 4 рази – з 800 млн грн до 3,4 млрд грн.

«Такого оновлення філії не відчували за свою багаторічну історію. Сподіваємося, що інвестор продовжить почату нами справу та виведе компанію на новий рівень розвитку», – говорить Гладушко.

У 2018 році чистий прибуток Об’єднаної гірничо-хімічної компанії, згідно з результатами фінансового аудиту, склав 114,887 млн грн., чистий дохід від реалізації продукції – 3,214 млрд грн,  вартість активів – 3,374 млрд грн.

За п’ять років присутності на титанових ринках світу ОГХК заробила майже 13 млрд грн доходу від реалізації продукції, а також сплатила державі та місцевим бюджетам понад 5 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

Нагадаємо: у липні цього року представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив, що приватизація Одеського припортового заводу, Об’єднаної гірничо-хімічної компанії, шахти «Красноліманська» та низки інших підприємств може бути проведена протягом кількох місяців. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті