Захворіло у світі
13,026,225
Померло у світі
570,924
Вилікувалось у світі
7,188,992
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Китайський Pony.ai запускає безкоштовне роботаксі у США

Китайський Pony.ai запускає безкоштовне роботаксі у США

Послугою можна буде скористатись з 4 листопада до кінця 2019 року

Китайський Pony.ai  запускає безкоштовне роботаксі у США
фото www.flickr.com/photos/157862812@N02/39790742404

Китайський стартап із Гуанчжоу Pony.ai оголосив про запуск сервісу роботаксі в каліфорнійському місті Ірвайн. Про це пише Venture Beat.

Зазнається, що райдшерінгова послуга під назвою BotRide є безкоштовною і буде доступною з 4 листопада до кінця цього року.

Замовити послугу можна за допомогою додатків для Android і iOS.

Сервіс пропонує позашляховики Hyundai KONA Electric,оснащені сенсорним обладнанням і запатентованим автономним навігаційним програмним забезпеченням від Pony.ai, яке, як повідомляє стартап, може ідентифікувати та прогнозувати поведінку транспортних засобів та пішоходів, що знаходяться поруч.

Зазначається, що автопарк складатиметься із 10 автівок, в кожній з яких про всяк випадок перебуватиме водій. Зона обслуговування охоплюватиме дороги загального користування .

«Мета полягає у тому, щоб вивчити поведінку споживачів а автономному середовищі користування автомобілем», – сказав глава з розвитку бізнесу в Hyundai Motor Company Крістофер Чанг.

За його словами, отримані знання дозолять вдосконалити та оптимізувати роботу з клієнтами.

Оголошення було зроблено після того. як Pony.ai  оголосив про партнерство з Toyota, якому належить близько 9% світового авторинку, для вивчення «безпечних» послуг мобільності з використанням автономних технологій в різних сегментах та галузях.

 Обидві компанії планують розпочати пілотну програму на дорогах Пекіна і Шанхая, щоб «прискорити розробку та розгортання» безпілотних транспортних засобів, використовуючи автівки Lexus RX і систему кермування Pony.ai.

Pony.ai. – одна з небагатьох компаній, яка отримала в Пекіні ліцензію на випробування автономних транспортних засобів. У США вона отримала дозвіл на експлуатацію роботаксі від Комісії з комунальних послуг Каліфорнії. Лише три інших компанії мають таку ліцензію в Каліфорнії – AutoX, Waymo и Zoox.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті