Захворіло у світі
18,601,795
Померло у світі
702,045
Вилікувалось у світі
11,178,978
Захворіло в Україні
75,490
Померло в Україні
1,788
Вилікувалось в Україні
41,527
Опозиція Британії звинувачує владу за навмисне приховування звіту про втручання РФ

Опозиція Британії звинувачує владу за навмисне приховування звіту про втручання РФ

Опозиційна партія вважає, що в ньому можуть міститися компрометуючі відомості про Джонсона та його партію

Опозиція Британії звинувачує владу за навмисне приховування звіту про втручання РФ
фото www.flickr.com/photos/136581920@N05/26724032668

Опозиційна партія Великобританії звинуватила британський уряд в тому, що воно навмисно не публікує парламентський доповідь про розслідування участі Росії в політиці країни в зв'язку з тим, що в ньому можуть розкритися компрометуючі відомості про прем'єр-міністра Бориса Джонсона і його партії. Про це повідомляє Reuters.

Парламентський звіт, підготовлений Комітетом з розвідки і безпеки (ISC) був схвалений службами безпеки в середині жовтня, але все ще не отримав дозвіл на публікацію в адміністрації Джонсона, що означає, що він може не бути оприлюднений до виборів 12 грудня.

Великобританія звинувачувала Росію в спробі втручання в політику країни, в тому числі в референдум 2016 року. Москва відкинула звинувачення.

Прес-секретар опозиційної лейбористської партії Емілі Торнберрі сказала, що рішення не публікувати звіт парламентського комітету було «абсолютно необґрунтованим, безпрецедентним і явно політично мотивованим».

Вона додала, що можуть виникнути додаткові питання щодо зв'язків між Джонсоном і передбачуваним російським шпигуном, який назвав його «хорошим другом», а також стосовно старшого помічника Джонсона Домініка Каммінга, який працював в Росії в дев'яностих, і про гроші, що надходять в казну консервативної партії Джонсона з російських джерел.

Молодший міністр Форін-офісу Крістофер Пінчер звинуватив Торнберрі і інших в наклепі і розповсюдженні теорій змови за партійними політичними мотивами.

Він сказав, що доповідь не була опублікована, тому що Джонсон розпорядився його ретельно вивчити.

Голова Комітету ISC Домінік Грів, депутат, відкинутий консервативною партією через Brexit, сказав, що звіт тепер може бути опублікований лише через шість місяців після формування нового парламенту після виборів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті