Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
LG подала до суду на китайського виробника електроніки Hisense

LG подала до суду на китайського виробника електроніки Hisense

Мирно обговорити спірні патенти компаніям не вдалося

LG подала до суду на китайського виробника електроніки Hisense
фото DR

Південнокорейська техногігант LG Electronics подав до суду на китайського виробника споживчої електроніки Hisense, звинувативши його в порушенні патентів при розробці телевізорів, передає DailyComm.

LG направила позов до конкурента в суд центрального округу Каліфорнії. У своїй заяві LG вказує на порушення чотирьох патентів і вимагає компенсацію. Про яку суму йдеться, не уточнюється.

Один з патентів, щодо якого LG пред'явила претензії, має стосунок до LED-технології, яка використовується для стабільного виведення світлодіодного підсвічування на рідкокристалічну панель.

Другий патент пов'язаний з технологією користувальницького інтерфейсу, яка допомагає розпізнавати сторонні пристрої, такі як DVD-плеєри або комп'ютери, коли вони підключені до телевізора. Третій патент описує технологію, яка робить зображення на дисплеях більш чіткими.

Останній патент, який є частиною позову, має відношення до технології, що підвищує швидкість передачі даних Wi-Fi на телевізорах.

В LG стверджують, що більшість телевізорів, в яких Hisense незаконно використовувала технології південнокорейської компанії, продані на американському ринку. Зазначається, що до суду компанії «багато разів» вели переговори, але вони виявилися безрезультатними.

Нагадаємо, Samsung вкладе $11 млрд в розробку дисплеїв нового покоління.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті