Угорщина запрошує Huawei для розгортання мереж 5G

Угорщина запрошує Huawei для розгортання мереж 5G

Китайський телеком-гігант працюватиме разом із Vodafone та Deutsche Telekom в країні

Угорщина запрошує Huawei для розгортання мереж 5G
фото DR

Міністр закордонних справ Угорщини Пітер Сіярто, перебуваючи на цьому тижні в Китаї, повідомив, що компанія Huawei зможе брати участь у розгортанні угорської мережі 5G. Про це повідомляє Reuters.

Сполучені Штати чинять тиск на своїх союзників, включаючи Угорщину, щоб перешкодити найбільшому виробнику телекомунікаційного устаткування брати участь в будівництві мереж 5G. За твердженням США, обладнання китайської компанії може використовуватися для шпигунства.

Однак Угорщина заявила, що не має жодних доказів того, що обладнання Huawei становитиме загрозу безпеці.

Сіярто зазначив, що Huawei працюватиме разом з Vodafone та Deutsche Telekom в розгортанні 5G.Тестування обладнання китайської компанії займається угорська Magyar Telekom.

Очікується, що комерційний запуск мереж п’ятого покоління в Угорщині відбудеться наступного року.

Нагадаємо: минулого місяця Чеська Республіка заявила, що візьме приклад з Німеччини в питанні щодо використання обладнання китайської компанії Huawei для розгортання мереж 5G.

Як повідомлялось, заклики з боку США Німеччина вирішила співпрацювати з Huawei. Адміністрація президента США Дональда Трампа заявила уряду ФРН, що обмежить обмін розвідданими з Берліном, якщо німецький уряд надасть дозвіл китайській Huawei Technologies побудувати в ФРН інфраструктуру мобільного інтернету 5G.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію