Захворіло у світі
20,981,939
Померло у світі
760,633
Вилікувалось у світі
13,039,562
Захворіло в Україні
87,872
Померло в Україні
2,011
Вилікувалось в Україні
46,797
Кабмін схвалив кредит від ЄБРР на розвиток транспортної мережі TEN-T

Кабмін схвалив кредит від ЄБРР на розвиток транспортної мережі TEN-T

Сума кредиту складає 450 млн євро

Кабмін схвалив кредит від ЄБРР на розвиток транспортної мережі TEN-T
Фото: Facebook/прес-служба Кабміну

Кабінет міністрів на своєму засіданні схвалив залучення кредиту на 450 млн євро від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) на розвиток в Україні об'єктів інфраструктури в рамках Транс'європейської транспортної мережі (TEN-T). Про це розповів народний депутат Олексій Гончаренко у Facebook.

Так, згідно з проєктом розпорядження Кабміну, яке оприлюднив нардеп, Кабміном визнано за доцільне залучення коштів позики від Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту «Розвиток транс'європейської транспортної мережі» в розмірі 450 млн євро.

Кабмін схвалив кредит від ЄБРР на розвиток інфраструктури в рамках Транс'європейської транспортної мережі

Також, уряд доручив Міністерству фінансів укласти з Державним агентством автомобільних доріг України договір про передачу коштів позики.

Раніше повідомлялося, що у січні цього року 39 українських інфраструктурних проектів, які передбачені стратегією Drive Ukraine 2030 були включені до плану будівництва транс'європейської транспортної мережі TEN-T. На ці проекти передбачено майже 4,5 млрд.

Нагадаємо: у жовтні цього року президент ЄБРР Сума Чакрабарті заявив, що Україна в 2019 році може стати найбільшим партнером Європейського банку реконструкції та розвитку, його інвестиції в країну в жовтні перевищили 1 млрд євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті