Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
Італія першою у світі введе в школах уроки про зміну клімату

Італія першою у світі введе в школах уроки про зміну клімату

Всі школи повинні будуть проводити такий урок найменше 1 раз на тиждень

Італія першою у світі введе в школах уроки про зміну клімату
фото Shutterstock

Італія першою в світі вирішила запровадити в школах обов'язкові заняття, на яких школярі будуть вивчати зміни клімату. Такі уроки з'являться в розкладі вже з 1 вересня 2020 року, повідомляє Reuters.

Міністр освіти Італії Лоренцо Фьйорамонті в інтерв'ю з агентством розповів про новий обов’язковий предмет. За його словами, всі школи повинні будуть виділити на такі заняття 33 години на рік.

Крім того, деякі інші предмети – наприклад, географію, математику і фізику – викладатимуть з точки зору їх розвитку і останніх змін у цих сферах. За словами Фьйорамонті, його мета в тому, щоб система освіти будувалася навколо актуальних знань про суспільство і навколишнє середовище.

Фьйорамонті – член партії «Рух п'ять зірок», яка входить до правлячої коаліції і відома своїм екологічним спрмуванням. Він став міністром освіти 4 вересня, коли прем’єр-міністр Джузеппе Конте збирав уряд вдруге.

Міністр освіти підтримував італійських школярів, які пропускали заняття, щоб вийти на акції протесту проти зміни клімату. Крім того, він виступав за збільшення податків на пластмасові вироби і напої з цукром.

Нагадаємо, в Італії виробники збунтувалися через плани уряду ввести податок на пластикову упаковку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті