Захворіло у світі
6,800,604
Померло у світі
396,591
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
ДБР відкрило кримінальне провадження щодо розтрати АРМА майна «Ашану» в Одесі – Retailers

ДБР відкрило кримінальне провадження щодо розтрати АРМА майна «Ашану» в Одесі – Retailers

Зараз земельні ділянки «Ашану» знаходяться під арештом

ДБР відкрило кримінальне провадження щодо розтрати АРМА майна 	«Ашану» в Одесі – Retailers
Фото: Анна Наконечна для mind.ua

Державне бюро розслідувань (ДБР) відкрило кримінальне провадження підозрюючи в розтраті майна Auchan в Одесі Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА), яке через торги продало наділи ТОВ «Пелучо» за 4,77 млн ​​тоді як їх оціночна вартість в 50 разів перевищує цю суму. Про це повідомляє Retailers.

Новий власник, виходячи з тексту судового рішення, намагався перепродати їх третім пов'язаним з ним особам. Зараз земельні ділянки знаходяться під арештом. 

29 серпня стало відомо, що міжнародна компанія Auchan Retail International втратила 27,5 га землі розташованих під Одесою. На ньому компанія планувала побудувати гіпермаркет «Ашан», ТРЦ і ритейл-парк Les Vignes, загальною торговою площею всієї забудови близько 80 000 кв.м.

У березні старший слідчий з розгляду кримінальних справ органів прокуратури Одеської області звернувся до Приморського районного суду Одеси з проханням накласти арешт на наділи в зв'язку з кримінальним виробництвом, яке було відкрито на початку 2016 року. В результаті наділи були передані АРМА, який продав їх через аукціон.

Печерським районним судом було відкрито кримінальне проводження за клопотанням прокурора відділу Генпрокуратури про накладення арешту на продані земельні ділянки. 

Воно було відкрито 23 серпня Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань в Києві за фактом розтрати чужого майна службовими особами АРМА, зокрема земельних ділянок, які були відчужені на користь ТОВ «Пелучо». Цими діями було завдано матеріальних збитків власнику наділів в особливо великих розмірах.

Постановою слідчого Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого зазначені земельні ділянки визнані речовими доказами в кримінальному провадженні. Суд задовольнив клопотання.

Нагадаємо: нещодавно АРМА повідомило про зникнення масиву документів, які стосуються управління арештованим майном.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті