Захворіло у світі
6,639,228
Померло у світі
391,261
Вилікувалось у світі
2,872,815
Захворіло в Україні
25,964
Померло в Україні
762
Вилікувалось в Україні
11,372
Трамп поки не вводитиме мита на авто з Європи – Юнкер

Трамп поки не вводитиме мита на авто з Європи – Юнкер

Минулого року американський президент заявив, що імпорт авто з Європи становить загрозу для національної безпеки США

Трамп поки не вводитиме мита на авто з Європи – Юнкер
фото pixabay.com

Жан-Клод Юнкер, екс-президент Єврокомісії, заявив,що США не будуть вводити мита на європейські автомобілі наступного тижня. Про це повідомляє CNBC.

Президент США Дональд Трамп повинен  13 листопада вирішити,чи застосовувати нові мита стосовно європейських автовиробників, після того, як у травні американський лідер заявив, що імпорт авто з Європи становить загрозу для національної безпеки США.

В інтерв’ю німецькій газеті Sueddeutsche Zeitung Юнкер заявив, що Трамп не піде на нові мита.

Торговельні відносини між США та ЄС були напруженими з тих пір,як Трамп прийшов до влади і завершив переговори про торгову угоду з Європою, яку проводила попередня адміністрація США. Крім того, в минулому році президент США Дональд Трамп заявив, що він введе 20% збір на всі авто, які імпортуються з ЄС, якщо блок не прибере імпортні мита та торгові бар’єри. Це відбулось в той самий день, коли ЄС ініціював мита на 2,8 млрд євро ($3,3 млрд) на американські товари у відповідь на введення США мит на експорт сталі та алюмінію.

Минулого місяця США оголосили про мита на $9,5 млрд на європейські товари. Це рішення пов’язане із суперечкою у СОТ щодо субсидій авіакомпаніям.

У жовтні міністр торгівлі США Вілбур Росс заявив, що нові переговори з Європою можуть статb альтернативою введенню нових мит н автівки в листопаді. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті