lifecell анонсував запуск eSIM в Україні

lifecell анонсував запуск eSIM в Україні

eSIM доступний в сучасних смартфонах iPhone, Google PIXEL та iPad 3rd generation

Этот материал также доступен на русском
lifecell анонсував запуск eSIM в Україні
Фото: Shutterstock

Діджитал-оператор lifecell анонсував запуск eSIM, що підтримується сучасними моделями гаджетів Apple та Google Pixel. Про це повідомляє прес-служба lifecell

Абонентам вже доступний попередній продаж «цифрової SIM-ки» на сайті оператора. З'явилася можливість замовити стартовий пакет «Універсальний» з eSIM (embedded SIM) – це електронний профайл для вбудованої SIM-картки.

Для eSIM, не потрібна традиційна фізична SIM-картка для користування зв’язком, що вставляється у слот мобільного телефону.

Роль фізичної SIM-картки виконує чіп, вже інстальований виробником смартфону, планшету чи іншого гаджету, на який достатньо завантажити профайл номеру.

Завдяки eSIM-модулю можна придбати та налаштувати використання декількох номерів в одному телефоні.

«Абонент може самостійно обирати в меню свого пристрою, який номер робити активним. Для користування потрібним номером тепер треба буде тільки обрати необхідний профіль», – йдеться у повідомленні.

За допомогою eSIM можна купити і активувати додаткові номери, навіть якщо абонент вже використовує фізичну SIM-картку в слоті свого смартфону.

eSIM доступний в смартфонах iPhone XS, XR, XS MAX, iPhone 11, 11 PRO, 11 PRO MAX, iPad 3rd generation, PRO, AIR, MINI 5 та Google PIXEL 2, 3.

Нагадаємо: компанії Ericsson та lifecell будуть півроку тестувати 5G в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті