Ericsson та lifecell будуть тестувати 5G в Україні

Ericsson та lifecell будуть тестувати 5G в Україні

У НКРЗІ надійшла пропозиція від компаній про тестування технологи 5G в період з першого грудня 2019 по 31 травня 2020 року

Ericsson та lifecell будуть тестувати 5G в Україні
Фото: pixabay.com

Компанії Ericsson та lifecell будуть півроку тестувати 5G в Україні. Про це йдеться у підсумку засідання Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатізації (НКРЗІ) від 29 жовтня.

У НКРЗІ надійшла пропозиція від компаній про тестування технологи 5G в період з першого грудня 2019 по 31 травня 2020 року. 

Комісія направить своє рішення компанії Ericsson, Генштабу та Центру радіочастот України.

«За результатом розгляду звернення дочірнього підприємства з 100% іноземними інвестиціями «Еріксcон» щодо проведення демонстрації можливостей технології 5G у партнерстві з ТОВ «лайфселл» у період з 1 грудня 2019 року по 31 травня 2020 року, НКРЗІ запропонувала заходи для уникнення шкідливих завад, електромагнітних завад, ризику для здоров’я та безпеки людей, домашніх тварин та майна за умови яких можлива демонстрація радіообладнання. Дане рішення буде направлене до дочірнього підприємства з 100% іноземними інвестиціями «Еріксcон», Генерального штабу Збройних Сил України та ДП «Український державний центр радіочастот», – йдеться у рішенні комісії.

Також в НКРЗІ чекатімуть результатів після завершення тестування 5G-обладнання.

Нагадаємо: нещодавно Кабінет міністрів підписав Меморандум з чотирма найбільшими мобільними операторами України про перерозподіл частот.

У серпні цього року мобільні оператори «Київстар», «Vodafone Україна» і lifecell домовилися про перерозподіл радіочастот в діапазоні 900 МГц для забезпечення ефективного використання РЧР.

До цього у липні президент Володимир Зеленський підписав указ №497/2019, який повинен вирішити проблему цифрової нерівності між містом і селом.

Детальніше про запровадження 4G в Україні читайте у матеріалах Mind «Мобільність четвертого покоління: як «Київстар», «Vodafone Україна» і lifecell просувають 4G»«Інтернет від Зеленського: як «роздати» його по всій Україні» та «4G для всієї країни: як адміністрація Зеленського пропонує поліпшити мобільний зв'язок»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло