Держгеонадра має за рік позбутися саботажників, корупціонерів та «схематозів» – Гончарук

Держгеонадра має за рік позбутися саботажників, корупціонерів та «схематозів» – Гончарук

За цей же термін увесь документообіг Держгеонадр має бути оцифрованим

Держгеонадра має за рік позбутися саботажників, корупціонерів та «схематозів» – Гончарук
Державної служби геології та надр (Держгеонадр) Роман Опімах
Фото: УНІАН

Державна служба геології та надр (Держгеонадра) має за рік позбутися саботажників корупціонерів, та «схематозів», а увесь документообіг має бути оцифрованим. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

«Надрокористування – одна з найбільш корумпованих сфер у нашій країні. У суспільства не випадково немає довіри до цього органу. Проте я маю довіру до нового керівника, який має кардинально змінити механізми роботи служби...Ставлю новому керівнику чітку задачу: до кінця року позбутися саботажників, корупціонерів і очільників «схематозів». Орган повинен стати відкритим, увесь документообіг має бути максимально оцифрований», – повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Нагадаємо, як писав Mind, 6 листопада 2019 року уряд призначив головою Держгеонадра Романа Опімаха. Він має понад 15 років досвіду взаємодії з органами державної влади та роботи зі стратегічного планування і підвищення ефективності процесів у сфері нафтогазової промисловості.

Крім того, раніше Держгеонадра було передано в підпорядкування Міністерству енергетики та охорони довкілля.

Варто додати, що проектом закону про державний бюджет України на 2020 рік, який було подано урядом до розгляду парламентом у другому читанні, у видатках державного бюджету на Держгеонадра передбачено 157,4  млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті