Нового голову НАЗК буде обрано 18 грудня

Нового голову НАЗК буде обрано 18 грудня

Гончарук обіцяє максимально швидко приймати кадрові рішення, обираючи найбільш чесних та професійних людей із гарною репутацією

Нового голову НАЗК буде обрано 18 грудня
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук
Фото: УНІАН

Уже 18 грудня 2019 року конкурсна комісія з відбору на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) оголосить результати конкурсу, на підставі чого уряд зробить відповідне призначення. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

Як заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, відкриваючи засідання даної конкурсної комісії, рівень економічного зростання України залежить від успішності боротьби з корупцією, тому важливо перезапустити роботу Національного агентства з питань запобігання корупції та до 18 грудня провести незалежні якісні вибори з обрання керівника НАЗК.

«Уряд робить все від нього залежне, щоб перезавантажити роботу НАЗК. Ми будемо максимально швидко приймати рішення, обирати найбільш чесних, професійних, з гарною репутацією людей»,- сказав Гончарук.

У прес-службі Кабміну уточнили, що серед основних етапів конкурсу: подання заяв до конкурсної комісії з відбору на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції до 19 листопада (всі заяви будуть опубліковані, що відкриває можливість для активної громадської участі у цьому процесі); у грудні кращих кандидатів запросять на співбесіду; 18 грудня комісія оголосить результати конкурсу, а пізніше уряд буде робити відповідні призначення.

Як писав Mind, 28 жовтня  2019 року НАБУ повідомило про підозру колишній очільниці НАЗК Наталії Корчак. Їй інкримінують недекларування статків на суму понад 544 000 грн.

Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ розпочали в жовтні 2017 року.

Нагадаємо: Корчак очолювала Національне агенство з питань запобігання корупції з 18 березня 2016 року по 18 березня 2018 року.

Як повідомляв Mind, нещодавно уряд призначив тимчасово виконуючою обов'язки голови НАЗК Наталю Новак, а прем'єр Гончарук пообіцяв найближчим часом оголосили конкурс на посаду очільника НАЗК.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті