Захворіло у світі
6,318,040
Померло у світі
376,885
Вилікувалось у світі
2,725,627
Захворіло в Україні
24,340
Померло в Україні
727
Вилікувалось в Україні
10,078
ФГВФО продав пул з активів трьох банків за рекордні для фонду 849,4 млн грн

ФГВФО продав пул з активів трьох банків за рекордні для фонду 849,4 млн грн

Аукціон був проведений за голландською моделлю, яка передбачає зниження ціни, мінімальна ціна торгів була встановлена на рівні 679,5 млн грн

ФГВФО продав пул з активів трьох банків за рекордні для фонду 849,4 млн грн
Фото: pixabay.com

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) 7 листопада 2019 продав пул активів «Дельта Банку», банку «Надра» та банк «Фінанси та кредит» за рекордні для фонду 849,4 млн грн. Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

Мінімальна ціна торгів була встановлена на рівні 679,5 млн грн. Аукціон був проведений за голландською моделлю, що передбачає поетапне зниження ціни. 

У процесі конкурентної боротьби переможницею стала одна з двох компаній-учасниць – ТОВ «ФК «Інвестохіллс Веста». Організатором торгів виступила компанія «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн» (FFN).

Основними активами, включеними до цього пулу – заборгованість за кредитами групи компаній «Яблуневий дар» та ПрАТ «Росава». 

Стягнення заборгованості групи компаній «Яблуневий дар» перед «Дельта Банк» залежатиме від рішень судів за відповідними позовами, розгляд яких на цей час триває. До того ж одна з компаній, що входять до групи «Яблуневий дар», ТОВ «Танк Транс», на сьогодні перебуває у процедурі ліквідації. 

ПрАТ «Росава», боржник перед банком «Фінанси та Кредит», також, за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, перебуває у процедурі ліквідації.

Усі активи, включені до пулу, до цього неодноразово виставлялись на торги, спершу вроздріб, а після того, як покупця не було знайдено, – у складі дрібніших пулів. 

Нагадаємо: ФГВФО виставив на аукціон, що відбудеться 10 грудня у системі ProZorro.Продажі, пул активів «Дельта Банку», «ВТБ Банку» та «Фідобанку».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті