Захворіло у світі
11,124,651
Померло у світі
526,003
Вилікувалось у світі
5,905,310
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
Ахметівський «Метінвест» знову закуповує вугілля в Росії – ЗМІ

Ахметівський «Метінвест» знову закуповує вугілля в Росії – ЗМІ

Авдіївський коксохімічний завод погодив поставку вугілля від російського «Северсталь менеджмент»

Ахметівський «Метінвест» знову закуповує вугілля в Росії – ЗМІ
Фото Shutterstock

Авдіївський коксохімічний завод (холдинг «Метінвест» Ахметова-Новинського) погодив поставку вугілля від російського «Северсталь менеджмент» Про це повідомляє Економічна правда.

Згідно з даними Міністерства економічного розвитку РФ, вже в листопаді  «Северсталь менеджмент» має поставити в Авдіївський коксохім 70 000 тонн вугільного концентрату.

Попередня така поставка на завод була реалізована на початку літа цього року.

Загалом в Україні 12 коксохімічних заводів, на підконтрольній території залишилось лише вісім з них. П’ять із коксохімів прямо чи опосередковано контролює Рінат Ахметов і його бізнес-партнер по «Метінвесту», народний депутат від «Опозиційного блоку» – Вадим Новинський. Депутат підтвердив володіння часткою холдингу.

Три заводи були у власності Ахметова та Новинського ще до окупації Донбасу – Авдіївський коксхохімічний, «Запоріжкокс» та потужності на «Азовсталі». Ще над двома заводами вони отримали контроль вже після Революції гідності. Авдіївський КХЗ – найбільше в Європі коксохімічне підприємство.

Нагадаємо також, що в липні 2019 року  в ході  розслідування «Схем» стало відомо, що свою ліцензію на розробку надр на території РФ Рінат Ахметов та Дмитро Фірташ отримали вже після анексії Криму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті