Захворіло у світі
11,124,651
Померло у світі
526,003
Вилікувалось у світі
5,905,310
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
Депутати пропонують внести зміни до проєкту бюджету-2020 на сотні мільярдів гривень - Гончарук

Депутати пропонують внести зміни до проєкту бюджету-2020 на сотні мільярдів гривень - Гончарук

Уряд запропонував скоротити фінансування деяких програм розвитку спорту, але близько 3 млрд грн мають піти на будівництво спортмайданчиків у опорних школах

Депутати пропонують внести зміни до проєкту бюджету-2020 на сотні мільярдів гривень - Гончарук
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук
Фото: УНІАН

Депутати Верховної Ради подали уряду пропозиції  для урахування у проєкті бюджету на  2020 рік на сотні  мільярдів гривень. Про це під час години запитань до уряду повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, передає кореспондент Mind.

«Від народних депутатів до Кабінету Mіністрів  для підготовки проєкту (бюджету на 2020 рік – Mind) до другого читання надійшло пропозицій на сотні мільярдів гривень. Нажаль, ми змушені були обрати пріоритети, тому дійсно далеко не все, що було рекомендовано і запропоновано народними депутатами знайшло своє відображення в проєкті», – повідомив прем’єр-міністр у відповідь на репліку народного депутата, голови комітету Верховної Ради з питань молоді та спорту Андрія Кожем’якіна, який зазначив, що при доопрацюванні до другого читання проєкту бюджету на 2020 рік з тіла законопроєкту було  вилучено низку статей, які передбачали розвиток спорту в Україні.

«У нас не враховано ні одне питання, яке комітет підтримав, потім це пішло до Кабміну і Кабмін все це скасував. По-перше, підтримка інвалідів і фізкультурно-спортивна реабілітація – 0. Також нема  431 000 грн – розвиток фізичної культури і спорту вищих досягнень і резервного спорту – немає, скасовані  субвенції на реконструкцію 25-метрових басейнів по Україні, скасована субвенція на будівництво і реконструкцію палаців спорту по всій Україні – всього 150 000 грн там було, 677 000 грн на оплату працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл … і будівництво сучасного біатлонного комплексу, про який ми так багато кажемо, всього 100 000 грн – теж немає, заморозили. Будь-які пропозиції, які ми надавали, вони не враховані», – сказав Кожем’якін.

У відповідь на це зауваження Гончарук зазначив: «якщо ми говоримо про масовий спорт та про будівництво спортивних майданчиків, ми передбачили програмою розвитку будівництво і вдосконалення опорних шкіл в регіонах на більш ніж 3 млрд грн і в проєктах цих шкіл передбачили  створення таких майданчиків».

«Є багато рішень, симетричних, для того, щоб ми компенсували відсутність прямого фінансування по окремих бюджетних програмах», – сказав прем’єр.

Раніше Mind писав, що уряд пропонує ВР збільшити видатки бюджету-2020 на 15 млрд грн, збільшивши фінансування сфер освіти, медицини та соціальну допомогу громадянам.

Також Mind писав що, 18 жовтня парламент затвердив у першому читанні законопроєкт про держбюджет-2020. Для врахування поданих депутатами пропозицій, загальна потреба у бюджетних коштах становить близько 1,9 трлн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті