Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Питання продажу землі іноземцям вирішуватиметься на референдумі – Зеленський

Питання продажу землі іноземцям вирішуватиметься на референдумі – Зеленський

Ринок землі відкриють тільки для громадян України

Этот материал также доступен на русском
Питання продажу землі іноземцям вирішуватиметься на референдумі – Зеленський
Володимир Зеленський
фото Офіс президента

Президент Володимир Зеленський заявив, що питання продажу землі сільськогосподарського  призначення буде винесено на всеукраїнський референдум. Про цей він заявив у відеозверненні.

Він заявив, що між першим і другим читанням до законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення будуть внесені правки, згідно з якими право продавати і купувати землю матимуть тільки українські громадяни і українські компанії, засновані виключно громадянами України.

Зеленський вказав, що в наразі українці «позбавлені права продавати або купувати земельні ділянки сільськогосподарського призначення, як громадяни Північної Кореї, Таджикистану, Венесуели, Куби і Конго… Тому що в інших країнах світу, в сусідніх Польщі та Білорусі, в Німеччині, Франції, Італії, Канаді, США, Японії, Ізраїлі, Китаї ринок землі існує».

“Іноземці та компанії, серед засновників яких є іноземці, отримають право купувати українські землі лише в разі, якщо на це буде дано згоду народу України на всеукраїнському референдумі”, – сказав Зеленський.

Зазначимо, закон про референдуми ще належить прийняти Верховній Раді.           

Нагадаємо: раніше голова комітету з питань аграрної та земельної політики Верховної ради Микола Сольський заявив, що за п'ять років земельна реформа може принести мільярди доларів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті