Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Прибутки Toshiba виросли в сім разів на тлі продажів збиткових підрозділів

Прибутки Toshiba виросли в сім разів на тлі продажів збиткових підрозділів

Нове керівництво Toshiba суттєво реструктуризувало бізнес

Прибутки Toshiba виросли в сім разів на тлі продажів збиткових підрозділів
фото DR

У першій половині поточного фінансового року, який почався 1 квітня 2019-го, операційний прибуток Toshiba склав $460 млн, що майже в сім разів більше за прибуток, отриманий за підсумками того ж періоду минулого року, пише японське видання Nikkei, на яке посилається DailyComm.

Операційний прибуток корпорації виявився найвищим за останні три роки і перевищив середній прогноз від аналітиків в $392 млн.

При цьому японський технологічний гігант зафіксував чистий збиток у розмірі $828 млн через погані показники у виробництві скрапленого природного газу в США і чіпів.

Хоча піврічна виручка Toshiba скоротилася на 4% порівняно з минулим роком (до 1,7 трлн єн/$15,6 млрд), співвідношення операційного прибутку до продажів зросло з 0,4% до 3%.

Керівництво Toshiba зробило отримання прибутку пріоритетним завданням у 2018 році, коли компанія продала свій комп'ютерний бізнес японській Sharp за $4 млрд єн ($36,4 млн).

Toshiba поступово виходить з кризи, що вибухнула на тлі банкрутства її американської «дочки» Westinghouse Electric. Нове керівництво японського конгломерату розпочало реалізацію нової п'ятирічної стратегії, спрямованої на мінімізацію втрат. Позбуваючись непрофільних активів, компанія проводить реструктуризацію бізнесу в умовах погіршення фінансових показників.

Крім комп'ютерного бізнесу, Toshiba продала підрозділи з випуску чіпів пам'яті, побутової техніки, медичного обладнання, датчиків зображень тощо.

В даний час Toshiba зосередилася на своїх основних бізнес-напрямках, таких як продукти для енергетичного сектору і соціальної інфраструктури. Всі шість основних підрозділів компанії в квітні-вересні 2019 року вийшли на прибуток.

У червні повідомлялося, що Toshiba продала свій газовий бізнес французькій Total зі збитком у понад $800 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті