Жодна американська компанія досі не отримала дозволу на співпрацю з Huawei

Жодна американська компанія досі не отримала дозволу на співпрацю з Huawei

З моменту як Трамп нібито дав на це дозвіл, пройшов місяць

Жодна американська компанія досі не отримала дозволу на співпрацю з Huawei
фото www.flickr.com/photos/cryptocurrencynews

Пройшов місяць з того моменту як президент Дональд Трамп начебто пообіцяв «амністію» для Huawei, але досі жодна американська компанія так і не отримала дозвіл на співпрацю з китайським телеком-гігантом. Про це повідомляє Reuters.

Відсутність ясності стосовно того, яким чином американські фірми можуть постачати Huawei технології, якщо компанія входить до так званого «чорного списку», ймовірне, ускладнить торгові переговори між США та КНР цього тижня у Шанхаї.

Видання повідомляє, що влада не відповіла на жоден з приблизно 50 запитів на ліцензії від близько 35 компаній.

«На даному етапі виникає плутанина»,- сказав екс-чиновник Міністерства торгівлі Вільям Рейнш, додавши, що прийняття кожного рішення в кожному конкретному випадку «максимізує невизначеність».

Минулого тижня, як повідомляється, Intel та Xilinx Inc заявили,що вони подали заявки на отримання ліцензій, щоб відновити продажі низки продуктів Huawei. Компанії також заявили, що уже відновили продажі певних продуктів, які, як вони самостійно вирішили, не підпадають під дію заборони.

Міністр торгівлі США Вілбур Росс заявив, що відповіді на свої заявки компанії отримають  протягом кількох наступних тижнів.

Питання щодо подальшої долі Huawei обговорювалось під час зустрічі лідерів США та КНР Дональда Трампа та Сі Цзіньпіна. Тоді американський президент пообіцяв зняти технологічну блокаду з китайського концерну Huawei – одного з найбільших постачальників обладнання для мобільних мереж і другого за величиною в світі виробника смартфонів.

Пізніше його радник пояснив, що пом’якшення не є «беззастережною амністією».

Керівництво Huawei заявило, що не надто вражене цим і ці зміни не матимуть помітного впливу на діяльність компанії.

 Пізніше Білий дім анонсував, що значною мірою послабить обмежувальні заходи стосовно Huawei, які заважали американським компаніям співпрацювати з китайським телеком-гігантом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію