Захворіло у світі
11,622,741
Померло у світі
538,079
Вилікувалось у світі
6,302,689
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
ФГВФО готує апеляцію на рішення суду щодо повернення активів «Радикал Банку»

ФГВФО готує апеляцію на рішення суду щодо повернення активів «Радикал Банку»

Тимчасова адміністрація та топ-менеджмент банку спільно з керівниками компанії «АРБ «Інвестменс» вивели з банку кредитний портфель на суму понад 769,7 млн грн

ФГВФО готує апеляцію на рішення суду щодо повернення активів «Радикал Банку»
Фото: pixabay.com

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) готує апеляційне оскарження рішення Господарського суду Київської області від 22 жовтня 2019 року щодо повернення активів, виведених з «Радикал Банку». Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

Судом було відмовлено Фонду в його позовних вимогах у справі щодо ПАТ «Радикал Банк» та ТОВ «Компанія з управління активами «АРБ Інвестменс» про визнання недійсним договору про відступлення права вимоги за низкою кредитів на загальну суму 769,7 млн грн.

В ніч після прийняття Національним банком (НБУ) та ФГВФО рішень про визнання «Радикал Банку» неплатоспроможним та введення тимчасової адміністрації топ-менеджментом банку спільно з керівниками компанії «АРБ «Інвестменс» було виведено з-під контролю «Радикал Банку» кредитний портфель на суму понад 769,7 млн грн. 

Крім того, згаданий кредитний портфель в подальшому був некоректно відображений в бухгалтерському обліку банку, наслідком чого стало відображення на балансі банку протягом одного дня збитку на суму понад 421,9 млн грн.

Нагадаємо: Північний апеляційний господарський суд 29 травня відмовився задовольнити апеляційну скаргу НБУ та залишив без змін рішення госпсуду Києва від 4 березня 2019 року, яким було задоволено позов ТОВ «Промислова інноваційна компанія» та вирішено стягнути з Нацбанку на користь позивача 128,9 млн грн відшкодування майнової шкоди. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті