Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
«Антонов» продасть літак власного виробництва вперше за 4 роки

«Антонов» продасть літак власного виробництва вперше за 4 роки

Національна поліція Перу купить літак українського авіавиробника

«Антонов» продасть літак власного виробництва вперше за 4 роки
фото Авиатранспортное обозрение

Державне зовнішньоторговельне підприємство «Спецтехноекспорт», що входить до складу ДП «Укроборонпром», завершило процедуру підписання контракту з Міністерством внутрішніх справ Республіки Перу щодо постачання багатоцільового транспортного літака Ан-178, інформує ЦТС.

Контракт передбачає виробництво і поставку літака для потреб Національної поліції Перу, забезпечення пакета послуг з навчання, обслуговування і розширення гарантії.

«Завдяки підписанню контракту Україна відкриває ринок Латинської Америки для нового покоління вантажних літаків «Антонов». В даний момент компанія «Спецтехноекспорт» веде переговори з потенційними замовниками українських літаків з інших країн цього регіону», – йдеться в повідомленні «Укроборонпрому».

Свій перший політ Ан-178 виконав у травні 2015 року. Пізніше «Антонов» провів імпортозаміщення російських комплектуючих літака.

Максимальна висота польоту Ан-178 – 12,2 км, дальність польоту – 5500 км, максимальна швидкість – 825 км/год. Літак має унікальну форму фюзеляжу, рампу для навантаження і вивантаження габаритних вантажів. Він може сідати і злітати з будь-яких аеродромів, в тому числі грунтових.

Конфігурація літака, замовленого МВС Перу, дозволить здійснювати:

  • перевезення особового складу (100 осіб);
  •  повітряне десантування особового складу (84 особи);
  • перевезення пасажирів (80 осіб);
  • доставку вантажів (до 18 тонн);
  • повітряне десантування вантажів;
  • евакуацію поранених з можливістю надання медичної допомоги (40 осіб).

У серпні ц.р. «Спецтехноекспорт» із запропонованим Ан-178 переміг в тендері для Нацполіціі Перу, обійшовши таких конкурентів, як Leonardo з літаком C27J (США) і Airbus з CASA C-295 (Іспанія). Обсяг контракту склав $65 млн.

Раніше повідомлялося, що майже половина з найбільш прибуткових держпідприємств у переліку Топ-50 від Мінекономіки підпорядковується «Укроборонпрому».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті