Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Український стартап для власників домашніх тварин Animal ID залучив $500 000

Український стартап для власників домашніх тварин Animal ID залучив $500 000

Зараз платформа Animal ID нараховує близько 120 000 користувачів в 15 країнах

Український стартап для власників домашніх тварин Animal ID залучив $500 000
Фото: pixabay.com

Український стартап Animal ID, який є міжнародною платформою для власників домашніх тварин, залучив $500 000 при оцінці у $5 млн. Про це повідомляє AIN.

Проєкт був запущений в 2011 році як громадська ініціатива, а в 2015 переріс в повноцінний стартап. Його засновники – Віктор Копач, Вадим Мельник та Василь Дуб. Зараз платформа Animal ID нараховує близько 120 000 користувачів в 15 країнах. 

Платформа дозволяє створити профіль свого домашнього улюбленця та завантажити необхідні документи, придбати жетони з цифровим QR-паспортом. Також дозволить ветеринару побачити особливості здоров'я вихованця, а також вести облік його процедур. 

QR-паспорт може допомогти у пошуку тваринки, якщо вона загубилася, адже Animal ID інтегрована в єдину міжнародну базу Europetnet. Вона об'єднує всі бази даних чипованих тварин. Якщо людина знайде втраченого вихованця з чіпом, який також зареєстрований на Animal ID, то просканувавши пристрій, отримає його код на платформі і зможе допомогти з пошуком.

За даними Animal ID, за час роботи компанія реалізувала близько 40 000 QR-паспортів. Їх можна придбати безпосередньо клієнтам або через муніципалітети міст. Animal ID зараз співпрацює з 20 українськими міськими адміністраціями. Також продаж жетонів відбувається через ветеринарні клініки міст.

У компанії відзначають, що продаж жетонів – одне з двох джерел монетизації, друге – спільні проєкти з виробниками товарів для тварин.

Також, у стартапі заявили про вихід на ринок США, адже він набагато більший ніж український.

«Тим більше, якщо в Україні явище відповідального володіння домашнім вихованцем тільки набирає обертів, то в Штатах це вже поширена практика», – відмітив один з засновників платформи Василь Дуб.

Нагадаємо: нещодавно Американський Сенат одноголосно схвалив закон про попередження жорстокого поводження з тваринами і тортур щодо них, який передбачає кримінальну відповідальність за певні акти жорстокого поводження з тваринами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті