CК ARX стала партнером найбільшого в Україні Київського міжнародного економічного форуму
Реклама

CК ARX стала партнером найбільшого в Україні Київського міжнародного економічного форуму

КМЕФ-2019, який з 2014 року вже традиційно проводиться в столиці України, став наймасштабнішим за період свого існування

Цей матеріал також доступний російською
CК ARX стала партнером найбільшого в Україні Київського міжнародного економічного форуму
Фото: facebook / kyiveconomicforum

8-9 листопада в КВЦ «Парковий» відбувся Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ). CК ARX стала партнером заходу, який відвідало близько 2000 учасників і 110 спікерів з 30 країн. Форум орієнтований на організацію діалогу експертів, бізнесу і влади, запозичення кращого світового досвіду, створення «дорожньої карти» розвитку і сприяння конвертації ідей в реальні дії.

Головне питання форуму в 2019 році – майбутнє в мінливому світі. Від бізнес-кейсів до візіонерських ідей – доповідачі КМЕФ розповіли про швидкі зміни економіки під впливом технологій. Підприємці, топ-менеджери найбільших світових компаній, представники міжнародних організацій, аналітики і стратеги компаній в ході Форуму представили свою думку про ключові проблеми світової та української економіки і способах їх вирішення.

Форум відкривав президент України Володимир Зеленський, який закликав зарубіжних інвесторів вкладати в українську економіку. Захист інвесторів, збільшення обсягу зовнішніх інвестицій, протидія рейдерству, дерегуляція – ключові пріоритети діяльності нового складу Кабінету міністрів, повідомив учасникам Форуму прем'єр-міністр Олексій Гончарук, який відкривав другий день Форуму.

Спеціальним гостем Форуму став китайський підприємець Джек Ма, засновник майданчика електронної комерції Alibaba Group. Джек Ма розповів про причини успіху Alibaba Group, де і в чому знаходить мотивацію, а також дав ряд практичних порад, починаючи від того, як управляти персоналом, закінчуючи тим, чому і як навчати дітей. «Мій секрет успіху – я цікавлюся майбутнім, ніколи не здаюся і довіряю людям», – заявив учасникам Форуму Джек Ма.

Андрій Перетяжко, Голова Правління СК ARX зазначив: «Наша компанія в цьому році прийняла рішення підтримати Київський економічний форум саме тому, що тема форуму нам дуже близька. Тут звучали доповіді, дискусії про майбутнє України і світу. Тут можна було поговорити з лідерами – підприємцями, світовими гуру, такими, як Джек Ма, глава Alibaba – одним з найбагатших і найуспішніших підприємців світу, який, до речі, є також засновником однієї з найбільших страхової компанії в Китаї. Це дійсно майданчик, де можна знайти натхнення, почути щось цікаве, познайомитися з новими людьми, ну, і найголовніше, підтримати майбутнє бізнесу в Україні. Слухаючи світових бізнес-лідерів, для мене було важливим знайти підтвердження того, що в основі побудови великого бізнесу завжди лежить довіра до людей, захопленість і, звичайно принцип ніколи «Не здавайся».

В ході Форуму була також порушена проблема світових торгових воєн і їх впливу на економіку України. Українські спікери, що представляють бізнес, закликали Кабмін України активніше захищати вітчизняних товаровиробників заходами протекціонізму в умовах розгортання світових торгових воєн.

«Світ змінюється стрімко: роль країн, які раніше були багатими і сильними зменшується, з'являються нові лідери і для нашої країни важливо не упустити цей момент, у нас є всі шанси вирватися вперед», – вважає В'ячеслав Гавриленко, заступник генерального директора СК ARX і генеральний директор компанії ARX LIFE. – На форумі багато говорилося про інновації, про роль молодих людей, малого і середнього бізнесу, про натхнення, про необхідність працювати з собою, шукати внутрішні ресурси. Це збігається з нашим баченням і нашими методами ведення бізнесу. Ми будемо продовжувати працювати з інноваціями, вкладати в молодих людей, залучати їх для того, щоб вони генерували нові ідеї. Той досвід, який у нас є, наприклад, в частині діджіталізаціі, показує, що напрямок добре тим, що є можливість спробувати різні і вибирати краще. Це так званий Agile – гнучкий підхід. Молодість, ресурси, ідеї і Agile – без них неможливо досягти успіху».

«Джек Ма говорить, і я з ним повністю згоден, що не треба вивчати тільки success stories, так як створюється неправильне уявлення що, якщо ти будеш діяти так само, то легко досягнеш успіху, – додає перший заступник генерального директора ARX Максим Межебицький. – Навпаки, треба вчитися на помилках інших, тому що успіх – це не чітке виконання якогось алгоритму, а величезний шлях проб і помилок, яких не треба боятися. Треба вірити в свою мету, вставати після невдач і йти далі. Мені імпонує думка про необхідність оточувати себе людьми, які краще, ніж ти. Делегувати їм повноваження, давати можливість розвиватися, і тоді успіх дуже навіть імовірний. Наша компанія в цьому році пройшла через ребрендинг, тому нам близька ідея трансформації, швидких змін в стрімко мінливому світі, і ми були раді надати підтримку КМЕФ, ставши його партнером».

В ході Форуму також порушувалися питання потенційного економічної кризи і виходу з нього, зміни клімату та впровадження «зелених» технологій, питання енергетичної безпеки України та її іміджу на міжнародній арені. КМЕФ-2019, який з 2014 року вже традиційно проводиться в столиці України, став найбільшим за період свого існування. Форум залишається постійно діючим дискусійним майданчиком для досягнення стратегічних рішень для українського істеблішменту, бізнесу і соціуму. Організатори прогнозують, що в наступному році Форум буде ще масштабнішим і розширить географію учасників.

Інформація про компанію «ARX»:

 • 25 років на ринку страхування України
 • Лідер страхування «КАСКО» 10-й рік поспіль
 • 92% становить задоволеність клієнтів
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited
 • № 1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2018 рік (згідно даних НКФУ серед 245 страхових компаній);
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України в 2018 році (за даними «ТОП-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал складає $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію