Абромавичус призначив своєю заступницею екс-голову «Майкрософт Україна»

Абромавичус призначив своєю заступницею екс-голову «Майкрософт Україна»

Надія Васильєва стала заступницею гендиректора «Укроборонпрому» з цифровізації та інновацій концерну

Этот материал также доступен на русском языке
Абромавичус призначив своєю заступницею екс-голову 	«Майкрософт Україна»
Надія Васильєва
Фото: Facebook/Надія Васильєва

Генеральний директор «Укроборонпрому» Айварас Абромавичус призначив Надію Васильєву заступницею генерального директора з цифровізації та інновацій концерну. Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

У концерні мають на меті cтворення інноваційної екосистеми для галузі військової промисловості на базі «Укроборонпрому».

Так, головними напрямками інновацій стануть цифрова трансформація підприємств-членів концерну, що полягає у створенні клієнтоорієнтовних інновацій в продуктах та процесах, а також у створення нових гнучких бізнес-моделей розробки та виробництва у партнерстві, та кооперації, побудова віртуалізованого спільного центру компетенцій з науково-технічною радою з галузевими напрямками всередині, що повинна підсилити роботу конструкторських бюро та надати можливість комерціалізувати інновації.

Також планується підготувати трансфер технологій для спільних підприємств та можливість швидкого впровадження інновацій із залученням НДІ, стартапів, науковців, новаторів та винахідників.

Ще одним з завдань є створення кіберпідрозділу побудови нових продуктів на основі даних або за допомогою їх та впровадження проєктної діяльності на засадах гнучкості та ефективності, а також розбудови системи сучасних комунікацій.

Надія Васильєва є кандидатом економічних наук, а також магістром міжнародного права, закінчила аспірантуру з маркетингу британського CIM та здобула EMBA, є випускницею американського МІТ з програми цифрової трансформації. Була генеральним директором «Майкрософт Україна».

Нагадаємо: у жовтні генеральний директор держконцерну «Укроборонпром» Айварас Абромавичус призначив очільників ще 3 напрямків у керівництві концерну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло