Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Малий бізнес в Україні зможе скористатися фінпідтримкою по програмі ЄБРР

Малий бізнес в Україні зможе скористатися фінпідтримкою по програмі ЄБРР

Кошти надаватимуть місцевому малому бізнесу задля здійснення інвестицій та використання оборотного капіталу

Малий бізнес в Україні зможе скористатися фінпідтримкою по програмі ЄБРР
фото www.flickr.com/photos/ebrd/29008266656

Представники малого бізнесу в Україні зможуть скористатися новими фінансовими можливостями в розмірі до 120 млн євро в межах програми, що організували ЄС, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та його банки-партнери. Про це йдеться в повідомленні Представництва ЄС в Україні.

Нові кошти у місцевій валюті забезпечать еквівалент розміром майже у 70 млн євро у рамках ініціативи EU4Business.

Три місцеві банки вже стали учасниками програми. Очікується, що в майбутньому до програми приєднається ще більша кількість місцевих фінансових інституцій.

Кошти надаватимуть місцевому малому бізнесу задля здійснення інвестицій та використання оборотного капіталу. Малі та середні підприємства рухають вперед місцеву економіку та забезпечують майже 80% робочих місць у країні. Кредити в місцевій валюті захистять їх від нестабільності обмінного курсу.

Мета ініціативи EU4Business – поліпшити доступ малих і середніх підприємств України до фінансів і бізнесових знань за допомогою консультаційних послуг, фінансування та навчання. Також ініціатива допомагає бізнесу створювати робочі місця, надаючи йому нові навички та підтримуючи його амбіції з експорту своєї продукції на найбільший сусідній ринок, а саме єдиний ринок ЄС, який нараховує понад 500 млн споживачів.

Нагадаємо: на початку місяця Кабінет Міністрів схвалив залучення кредиту на 450 млн євро від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) на розвиток в Україні об'єктів інфраструктури в межах Транс'європейської транспортної мережі (TEN-T).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті